Інспекція перевізників: у яких умовах їздять пасажири з Рівного до Києва

30.07.2018, 11:14      Переглядів: 1712

У якому стані перебувають маршрутки рівненських перевізників та чи відповідають такі мікроавтобуси правилам безпеки і комфорту пасажирів дізнавались журналісти "ЧаРівне.info".

Ми провели власну інспекцію рейсів за напрямком "Рівне-Київ", які відправляються з Театральної площі, від готелю "Турист" та рівненського автовокзалу. 

Перевіряли за такими критеріями:
1. Наявність вогнегасника;
2. Наявність аптечки;
3. Наявність тахографа;
4. Стан водія (медогляд);
5. Чистота в салоні та багажному відсіку.

Компанія-перевізник "Автоекспрес-Престиж"

Перше, на що ми звернули увагу- це стан салону, наявність вогнегасника й аптечки й попросили довідку водія про проходження медичного огляду. 

Водій без жодних заперечень показав нам усі документи та продемонстрував салон мікроавтобуса.

Згідно правил, кожен водій зобов’язаний щоранку перед рейсом проходити медичний огляд та перевіряти автотранспорт на справність в механіка, про що їм видають довідку.

- Водій рейсового автобусу розповів, що на один автобус є два водія.

– На один автобус є два водія, працюємо день через день. - розповідає водій однієї з маршруток перевізника "Автоекспрес-Престиж".- Перед кожним рейсом регулярно сплю не менше 8-ми годин, та кожного ранку проходжу медогляд та техогляд.

Салон та багажний відсік  прибрані, відсутні неприємні запахи.

 

Тахограф водій не зміг показати, так як, він вже в використанні. Диск з тахографу за час рейсу має право вилучати виключно працівники транспортної поліції при наявності відповідної печатки, так як, на кожному рейсі, водій зобов’язаний користуватися тахографом з окремим диском, на якому записані особисті дані водія, число, години та кілометраж поїздки. Нагадаємо, цей пристрій використовується для контролю швидкості автотранспорту, та перевіряється після кожної поїздки.

Компанія-перевізник "Спринтер - Люкс"

Дізнавшись, що журналісти "ЧаРівне.info " проводять інспекцію рейсових автобусів, водії даного перевізника самі закликали наших журналістів на інспекцію.

В двох автобусах наявні вогнегасники та аптечки.


Прибрані салони та багажники, чисті автомобільні крісла.


Нам розповіли, що перевізник вже давно відмовився від путівок, та замінили їх дисками для тахографів, на яких лікар та механік ставлять печатки про справність автомобіля, та придатність до керування автотранспортом самого водія. 

Компанія-перевізник "Шалена черепаха" 

Водії перевізників "Наталія" та "Шалена Черепаха", навідріз відмовилися будь-що коментувати, та дати можливість журналістам "ЧаРівне.info" провести інспекцію.

Пасажири, які стали свідками цієї ситуації кажуть, що ймовірно, цим перевізникам є що приховувати від клієнтів.

- Якби їм не було, що приховувати, то показали б все, що вимагають пасажири та журналісти, -коментує цю ситуацію пасажирка одного із автобусів Вікторія Жень. – Я б сама не наважилася попросити в водія довідку про його стан здоров’я, чи не перевіряла б аптечку, але у зв’язку з останніми подіями, та знаючи скільки щодня аварій дуже страшно натрапити на недобросовісного перевізника. Добре, що проводяться такі інспекції.-  наголосила Вікторія.

- Зазвичай я їжджу саме Шаленою Черепахою. Для мене дивно, що вони так різко відмовилися показати такі елементарні речі, як аптечка та путівка, адже це відомий перевізник у Рівному,  і як на мене, то вони мали б дбати про безпеку своїх пасажирів та власну репутацію. -розповів пасажир одного із автобусів Володимир Чепурко.

Натомість журналісти "ЧаРівне.info"  поцікавились в президента громадської організації "Союз перевізників України" Валентина Демчука, що потрібно знати пасажирам перед тим, як обирати перевізника.

- Особисто я довіряю тим фірмам, які працюють довгий час. Якщо ж дивитися з боку закону, то обов’язковим для перевізника є ліцензія на перевезення, але контролем подібного роду документів займається Укртрансбезпека. Звичайний пасажир цього зробити не може, але має право вимагати в водія квиток, який гарантує його страхування на час перебування в дорозі. Щодо тахографів, то перевізники зобов’язані їх ставити лише тоді, коли відстань, яку вони долають складає більше 50 км. Хоча відверто кажучи, то майже всі рейсові перевізники вже користуються тахографами.

Софія СТАСЮК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...