Підпал офісу «Четвертої влади»: у поліції розповіли, скільки заплатили виконавцю замовлення

25.07.2018, 16:18      Переглядів: 831

 У поліції розповіли про деталі розслідування підпалу офісу видання «Четверта влада», 22 лютого цього року. За інформацією, яку сьогодні озвучив начальник кримінальної поліції ГУ НП у Рівненській області Сергій Волков, замовником цього злочину є той самий кримінальний авторитет, що й замовляв вбивство підприємця Валентина Загороднюка.

Наразі інформація щодо причетності виконавців інсценованого вбивства підприємця до інших злочинів, а саме підпалів, перевіряється.

- Нами задокументовано і збираються докази підпалу офісу «Четверта влада». Збираються інші докази з метою притягнення виконавців та замовників даного злочину до відповідальності, проводиться перевірка на причетність ряду підпалів, але нам потрібен час для того, щоб здобути докази і притягнути цих осіб до кримінальної відповідальності, - каже Сергій Волков. 

Як говорять у поліції, швидше за все, підпал був залякуванням журналістів. А одному із замовників не подобалися публікації, які оприлюднювалися на порталі. 

Фото Інни Білецької

За даними поліції, за підпал офісу видання виконавцю платили 2 тисячі доларів.

У відділі комунікації повідомили, що виконавців спонсорував 46-річний рівнянин, організатор злочинної групи. За отримані кошти зловмисники придбали авто та зброю.

47-річного киянина, підозрюваного у підпалі офісу, упізнали свідки, він визнав свою вину. Тривають слідчі дії щодо документування аналогічних злочинів.

Наразі виконавці затримані та перебувають в ІТТ м. Рівне, а замовників інсценованого вбивства розшукують, один із них напередодні замовного вбивства виїхав за межі України. 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...