Про це громада Рівного взагалі не знала, – в гастролюючому цирку судяться з міськрадою за рішення про заборону їхньої діяльності

19.07.2018, 22:27      Переглядів: 1639

Цирк, який у жовтні минулого року зі скандалом гастролював у Рівному, хоче повернути собі право проводити виїзні вистави далі. І це, як з`ясувалось, стосується не лише Рівного.

Нагадаємо, під час гастролей у Рівному в цирку «Кобзов» помер жирафа Джордан. Спочатку це намагалися приховати.

У січні 2018 року Рівненська міська рада прийняла рішення про заборону діяльності пересувних цирків із тваринами. 

А вже 25 квітня було подано позов до Рівненського адмінсуду з метою скасувати це рішення. Як виявилося, подібні позови подавалися й до інших місцевих рад.

- Не особисто вони подають позов, а через підставну фірму – ««Продюсерський центр «Гастролі в Україні» (приватне підприємство, яке під час гастролей представляє цирк «Кобзов», авт). Про це громада Рівного взагалі не знала. Нам про це повідомили наші партнери. Перше слухання справи відбулося 17 липня. Відповідачем є міська рада, представники юридичного департаменту. На жаль, суддя відхилила наше прохання заслухати нас у справі, – розповідає зоозахисниця Алла Лосік. – Ми побоюємося, що суддя прийме рішення, не маючи в основі реальних знань та експертних висновків.

- Для нас це дуже небезпечний прецедент, тому що міська рада не звернулася до людей, які займаються цими питаннями на рівні Верховної Ради, тихенько це проводила, не вивчивши реально справу, тоді виникає питання – це свідомо робиться?

- Це був нонсенс, коли позивач почав запевняти, що ми не обізнані в тому, що жирафа в Рівному не вмер. Це був взагалі абсурд. Нам казали – покажіть документи. Про це гуділа вся Україна, а нам говорять, що це не доведений факт, - продовжує Алла Лосік.

У той же час активістка нагадує, що міська влада декларує свою співпрацю із ними, а по факту вони бачать зовсім інше:

- Ми дізналися про цю таку важливу для Рівного справу випадково. Це подвійні стандарти, - заявляє Алла Лосік.

Справу розглядає суддя Жуковська. Наступне засідання у цій справі призначене на 14.30, 31 липня.

 

 

 

 Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...