Олімпійська призерка запросила рівнян на благодійний забіг, щоб допомогти у лікуванні 3-річної дівчинки

13.07.2018, 11:51      Переглядів: 466

У суботу у Рівному відбудеться ІІІ нічний забіг «Rivne Night Run 2018», під час якого збиратимуть кошти для хворої дівчинки. До участі запрошують усіх бажаючих, але кількість учасників – лімітована.

Президент Rivne Running Club Сергій Ющишин: Це другий заліковий забіг. Ми називаємо його нічний забіг. Він буде присвячений допомозі для 3-річної Марії Веремчук.

Мати дівчинки Олена Веремчук: Моя дитина народилася передчасно. На даний час ми не можемо сидіти самі. Нам треба масажні вправи в Трускавці, які ми проходимо раз в три місяці. Треба постійні кошти. 45 тисяч йде на одне лікування. Звертаємося до небайдужих.

До участі в забігу рівнян закликає олімпійська призерка Ольга Земляк:

- Цей забіг є для мене особливим. Тому що сім’ю Веремчук я знаю особисто. Знаю, скільки коштів та сил потрібно для підтримання цієї дитини, щоб вона відчувала себе повноцінною. Тому я запрошую всіх рівнян підтримати Марійку, цю сім’ю, щоб зібрати кошти та пройти курс реабілітації.

Сергій Ющишин розповів деталі забігу: Це вже третій такий забіг. Він є заліковим, тобто кожен учасник буде отримувати певний бал. Стартуємо рівно о 22.00 від майдану Незалежності, біжимо по Міцкевичу, С. Петлюри, знову по Міцкевича, замикаємо коло на майдані. Одне коло - 1,9 км, ті, хто буде бігти три кола, подолають 5,7 км.

За його словами, ліміт цього разу складає 220 осіб, 140 будуть бігти 1,9 км, інші 80 осіб – на більшу дистанцію. Реєстрація коштує 100 гривень, якщо зареєструватися сьогодні до кінця доби, і 150 гривень – якщо зареєструєтесь завтра.

Всі кошти, які збирають, спрямовують на лікування 3-річної Марійки.

Попередньо очікують зібрати 20 тисяч гривень.

Традиційно будуть визначати наймолодшого та найстаршого учасника та у номінації «Непереможні» (люди з інвалідністю).

Близько 90 учасників вже зареєстровано.

Номер картки, аби допомогти хворій дівчинці: 5167 4901 6493 0886, Ощадбанк, Олена Веремчук.

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...