Хомко: Я мав із Зубком розмову про садок на Коновальця

12.07.2018, 17:11      Переглядів: 661

До Рівненського міськвиконкому надійшло звернення від керівника Рівненської місцевої прокуратури щодо виділення коштів на погашення позовної заяви в Апеляційний суд стосовно дитячого садка на вул. Коновальця.

Прокуратура просила ці кошти, оскільки міська рада їх не виділила.

Прокурор Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак: На даний час судом було прийнято рішення про залишення апеляційної скарги без руху. Підстава – несплата судового збору. Для вступу в справу нами також аналогічним чином має бути сплачений судовий збір. У зв’язку з цим ми звернулися до міської ради, щоб розглянути це питання.

Мова йде про виділення коштів для сплати судового збору на подання апеляції на рішення суду, яким було задоволено позов МЕГУ та зобов’язано міську раду відшкодувати університету 8 мільйонів – за понесені через 11 років збитки (коли  приміщення на Коновальця університет викупляв за 1 млн. 950 тис.).

Нагадаємо, аби його добудувати, міська рада вирішила через суд розірвати договір купівлі-продажу з МЕГУ, який планував перепрофілювати приміщення під навчальний корпус.

Детальніше: НЕ ВИКОНУВАЛИ СВОЇХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ: ЯК ПРИВАТНОМУ ВИШУ ВДАЛОСЯ ВІДСУДИТИ У МІСЬКРАДИ 8 МІЛЬЙОНІВ?

Начальник управління комунальною власністю Наталія Поліщук: Після звернення прокуратури управлінням визначеним порядком використання коштів бюджету були ініційовані відповідні звернення до двох управлінь. Висновки є негативними. Це буде нецільовим використанням коштів. На це немає правових підстав.

За її словами, управління надзвичайних ситуацій та фінансів дали свої заперечення щодо виділення коштів.

Начальник управління НС Руслан Демуров: Проаналізувавши зміст і вислів «надзвичайна ситуація», на чому підкреслив прокурор, управління не бачить підстав вважати загрозу надзвичайної ситуації чи якісь інші деталі, при яких треба було б казати, що треба усунути загрозу. Воно не відповідає ні єдиному пункту відповідної класифікації.

Начальник управління бюджету і фінансів Віктор Шульга: Якщо ми виділимо, то це буде нецільове використання коштів.

Міський голова Рівного Володимир Хомко: Я погоджуюся із Шульгою. Це живий кримінал.

- Раніше прокуратура могла звернутися сама. А тепер, щоб подати позов на захист держави, вона теж має заплатити 270 тисяч (на апеляцію, авт.). Будуть шукати іншу причину для того, щоб подати апеляцію. Мене у цій ситуації хвилює лише одне – коли МЕГУ поставить підпис, щоб ми могли забрати цей дитячий садок, тому що це переходить всі межі. Є рішення суду. Мені особисто дзвонив міністр Зубко. Питав саме про цей дитячий садок. Садок до цього часу не переданий. Ми свою охорону виставили, але ми формально не маємо права виставляти туди охорону. Як тільки заберемо садок, будемо подавати на ДФРР. Держава готова дати ці кошти. Я не знаю, що надалі буде – буде все по закону, - розповів мер. 

 

 

Денис ГРИЩУК 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...