Єнікеєва на конкурсній комісії розповіла, як буде реформуватися перинатальний центр

12.07.2018, 18:32      Переглядів: 1562

На засіданні конкурсної комісії на заняття посади головного лікаря Рівненського обласного перинатального центру були присутні вісім членів комісії з дев’яти. Нагадаємо, до комісії входять по три представники від обласної ради, громадськості та медичного колективу.

На посаду – одна претендентка – нинішня керівниця закладу Вікторія Єнікеєва.

Після дослідження документів комісія вирішила – допустити до участі в конкурсі. Провести співбесіду.

- Медицина зараз працює в напрямку реформування галузі охорони здоров’я, яка вже давно на порядку денному. Цього чекають і медики, і пацієнти. Наш заклад третинного рівня буде реформовуватися після закладів первинної та вторинної ланки. Будемо очікувати всіх напрацювань, які ми почали впроваджувати у закладі. Перше – ми змінюємо статус – переходимо з бюджетної установи. Відповідно буде змінено все – механізми фінансування, забезпечення медичної допомоги.

Фінансове забезпечення пологів – це найбільш гостре питання. Це не дивина, що більшість пацієнтів самі забезпечують пологи. Тим, що ми отримуємо з бюджету, перекриваємо забезпечення наркотичними засобами, які йдуть на оперативне втручання, лабораторні реактиви. Все решта лягає на плечі наших пацієнтів. Тож ми дуже сподіваємося, що ця реформа, яка передбачається, дозволить працювати цивілізовано зі страховими компаніями, національним страховиком.

Після співбесіди члени комісії одноголосно проголосували за те, щоб переможцем конкурсу обрати Вікторію Єнікеєву. 

У своєму виступі Вікторія Єнікеєва наголосила у першу чергу на автономізації закладу, пошуку спонсорів, вдосконаленні комунікаційних систем, залученні інвестицій, заходах запобігання корупції.

Про корупцію: Ми дотримуємося всіх вимог, допорогові закупівлі відбуваються лише за погодженням обласної ради, у нас висвітлюється інформація щодо благодійних внесків, ця інформація поновлюється.

Якщо обласна рада прийме рішення про перетворення статусу закладу, то буде спостережна рада.

Показники, які хочуть досягти, – зменшення материнської смертності, зниження захворюваності, різних ускладнень у породіль.

Вікторію Єнікеєву підтримали всі присутні члени комісії. Рішення має затвердити сесія обласної ради, 27 липня. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...