У Рівному щосуботи проводитимуть "Швидкі побачення"

13.07.2018, 13:09      Переглядів: 936

У Рівному щосуботи відбуватимуться "Швидкі Побачення" (Speed Dating Rivne), щоб якомога більша кількість людей змогла знайти собі пару. Організатори обіцяють як мінімум гарно проведений час та нові знайомства, а як максимум – щиру взаємну любов.

Проект набув великого резонансу. З’явилося багато бажаючих різних вікових груп, котрі бажають взяти участь. Приємно зауважити, що всі учасники цікаві, адекватні, успішні в своєму розвитку та соціальній реалізації.

Багато хто зазначає, що такий проект – це реальна можливість зустріти свою людину, адже більшість громадян зайняті на роботі. «Серфінг» соцмережами багатьох привів до багаторічних переписок «ніпрощо». Знайомства на вулиці не давали очікуваних результатів. У нічних клубах, як зауважив один з учасників, «важко знайти серйозно налаштовану дівчину».

Як відбувають Швидкі Побачення?

Хлопці-дівчата збираються в одному місці. Ми коротко знайомимо усіх один з одним за допомогою цікавих конкурсів, чи завдань/запитань. Опісля дівчина сидить за своїм визначеним столиком у той час, коли до неї підходить наступний кандидат. Вони мають 7 хвилин на спілкування. Далі короткі замітки у спеціальній формі 1-2 хвилини і наступний кандидат. За записами у спеціальній формі, котрі роблять і хлопці і дівчата, ми визначаємо Ідеальну Пару!

Ідеальна Пара отримає не лише можливість розвинути Ідеальні Стосунки, а й романтичну вечерю (суші-сет та пляшку шампанського) від головного спонсора мережі суші-барів Matsuri.

Чому "Швидкі Побачення" – це класно?

- Це - ефективно: за дві години у вас буде маса приємних емоцій та 5-7 побачень!

- Це - бюджетно: вартість вечірки з частуванням відповідає вартості вечері в ресторані на одну людину.

- Це - позитивно: сюди приходять насолоджуватися приємним спілкуванням.

- Це - без обов’язків: не сподобався співрозмовник – за кілька хвилин спілкуватимешся з новим.

- Це - контакти: можливість знайти корисні нові контакти.

- Це - взаємно: сюди приходять і чоловіки і жінки відкриті до нових стосунків.

- Це - актуально: вечірки мають велику популярність у США, Європі, Австралії.

Ось кілька відгуків наших попередніх учасників:

Володимир: «Мав за честь відвідати даний захід в ролі учасника. Загалом організація та локація перевершили мої скептичні сподівання. Всім присутнім ще раз великий респект. Приємно, що відбуваються такого роду дійства вже і в Рівному»

Ярослав: «Дуже дякую. Ви приємно дивуєте. Зазвичай, організатори не сильно переживають, що буде після заходу, а ви справді вірите в свою справу. До того ж з вами приємно мати справу. Я буваю на тренінгах, групах. Поведінка, як у вас – це рідкість. В хорошому сенсі цього слова. У вас висока культура не тільки як в організатора, а як в людини. Мені ще не доводилося з такими зустрічатися»

Павло: «Дуже-дуже вам дякую! Так не очікувано. Ще раз дякую. Це справді чудово. Стільки емоцій, аж не віриться!»

Вікторія: «Надзвичайно професійна організація і підбір учасників! Всі такі різні, такі цікаві. А сирник – то любов»

Анна: «Це був дуже цікавий досвід, як мінімум мені була цікава моя поведінка, оскільки в подібних ситуаціях не відбувалася».

Ірена Слута, коуч, організатор та ведуча Швидких Побачень: «Щоразу організація – це величезний процес. Я вивчаю сторінки у соцмережах кожного учасника, чи учасниці. Якщо їх немає – прошу надіслати фото, спілкуюся особисто. Спираючись на знання коучера, тренера з особистісного розвитку, фізіогноміста, ретельно підбираю учасників так, щоб вони пасували одне одному. Після перших Швидких Побачень у нас бінго! Співпало аж 4 пари з 7. Це дуже крутезний результат. Будемо і надалі сприяти формуванню справжніх стосунків! Адже це надзвичайно приємно – дарувати емоції та шанс бути щасливими!»

Відслідковувати інформацію про подію можна тут:

https://www.facebook.com/Швидкі-Побачення-Рівне-417095398791023/

Для участі у проекті потрібно заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC6y3-u2ZInhZmKyaF7FUc6my7GU6-9c0j7zkSHkjXmTc1iw/viewform.

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...