Які послуги надаватиме туристично-інформаційний центр у Рівному?

12.07.2018, 08:37      Переглядів: 727

Фото - Александр Харват

У Рівному біля пам`ятника Марії Несвицькій відкрили туристично- інформаційний центр. Він працює щодня з 9 години ранку до 18.00.


- Наша мета – це в першу чергу надання інформаційних послуг та збір інформації про цікавинки міста. Ми співпрацюємо з екскурсоводами та створюємо базу екскурсоводів зі стандартними та нестандартними екскурсіями, шукаємо нові варіанти, які можна ще створити екскурсії. До нас звертається турист, і ми підбираємо саме те, що буде для нього цікаве, - розповідає керівник туристично-інформаційного центру м. Рівне Юрій Ойцюсь. – Ми радимо до якого екскурсовода звернутися, або якщо турист шукає де переночувати та поїсти, допомагаємо з пошуком. Окрім прокладання туристичних маршрутів, ми вже давно працюємо над різними івентами та стараємося показати рівнянам те Рівне, про яке вони ще не знали. Маємо в планах тут розмістити різні інформаційні плакати, облаштувати прилеглу територію. Можливо, це будуть лавочки та невеликі декоративні дерева. Поки що ми досліджуємо те, що цікавить наших відвідувачів та стараємося зробити їхній відпочинок максимально комфортним та зручним. Цей проект був створений за ініціативою місцевої влади. Сьогодні нас відвідало декілька рівнан, які заходять з цікавості, що це таке та як воно працює та два іноземних туриста. В нас в Рівному всі звикли, що туристичні агентства займаються виключно зовнішнім туризмом, а ми ж внутрішнім. Люди схильні вважати, що в Рівному немає нічого цікавого, але ми хочемо довести, що це не так. 


В самому ж туристично-інформаційному центрі відвідувачі мають змогу обрати собі підходящий маршрут для пішої прогулянки, або ж на велосипеді, знайти житло та заклади харчування, дізнатися історичні факти м. Рівне й вдало провести час.


Працівники центру окрім української мови володіють російською, англійською, французькою та польською мовами, окрім цього робітники центру відвідують додаткові курси з іноземних мов, щоб якомога сильніше покращити якість надання послуг.

Усі відвідувачі мають змогу придбати пам`ятні сувеніри та безкоштовно отримати карту міста.

 

 

Софія СТАСЮК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...