"Еvent Є!" запрошує рівнян на StandUp by Андрія Колмачевського

11.07.2018, 14:09      Переглядів: 399

"Жити треба так, щоб було весело", - саме з такого гасла розпочалося створення компанії "Еvent Є!" (https://www.instagram.com/event_eee). 

Учасники команди молоді й шалено креативні, а ще їх об`єднує спільна мета - організовувати події європейського формату у Рівному!

Отож, знайомтеся:

Сергій (https://www.instagram.com/sergiy.yakovishin)

Артем (https://www.instagram.com/artemnaavgust)

"Замість того, щоб займатися своїми справами, ми вирішили займатися інтимним насиллям свого мозку, а все для того, щоб створювати яскраві події в Рівному", - жартують хлопці.

Свіжий погляд та нестримне почуття гумору влучно відповідають гаслу компанії, адже Сергій та Артем, справді, живуть весело та сміливо.

Для рівнян і гостей міста "Еvent Є!" організували грандіозну подію - StandUp by Андрія Колмачевського!

"Ми замовили цю статтю на "ЧаРівне" за останні гроші, тому ви не маєте морального права не купити квитка (https://goo.gl/forms/VUgnBGnj1OluOvDE2) і не прийти на StandUp by Андрія Колмачевського 21 липня на 20:00 в паб "СталеваГора", - анонсує захід Сергій. 

"А якщо ви не прийдете - ми вас знайдемо, прийдемо і... подивимося у ваші очі! І вам стане соромно!", - додає, жартуючи, Артем. 

Учасники "Еvent Є!" впевнені, що у Рівному повинні відбуватися яскраві події європейського рівня, адже наше місто, практично, центр Європи.

Квитки на StandUp by Андрія Колмачевського можна замовляти вже! І чим раніше, тим краще!

Точки продажу квитків:
"The Bus"
"Dobro"
"Kavasutra"
"Red Rabbit"
"Мерена барбершопів Gentle Rаzor"
"Кекс і місто"
"Морквяна Мар`яна"
"BarkasCoffee" (на "Істамбулі" та біля міського суду)

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...