Він регулярно наді мною знущався, - рівнянка розповіла подробиці побиття з немовлям на руках чоловіком-іноземцем

10.07.2018, 13:38      Переглядів: 2413

Рівнянка Олеся розповіла, як чоловік - уродженець Грузії - побив її з немовлям на руках. Нагадаємо, це сталося пізно ввечері 6 липня. Тоді між подружжям виник конфлікт, у результаті якого півторамісячна дівчинка дістала важкі травми голови. Пізніше лікарі діагностували у дитини перелом склепіння черепа та тім’яної кістки.

- Він регулярно наді мною знущався. Якщо на землі є пекло, то я його пройшла. І у той момент, коли я тримала дитину, він знову почав побиття. Це було у квартирі сусідки, яка все бачила. Після того, як він вдарив дитину, я почала кричати: «Викликайте «швидку» допомогу!». Приїхали лікарі, забрали дитину у лікарню. А на ранок нейрохірург діагностував у дитини підозру на перелом черепа. Зробили МРТ і цей діагноз підтвердився.

Він бив мене, а попав на дитину, - розповіла жінка.

Нагадаємо, підозрюваний заперечував, що бив маля.

Прокурор під час обрання запобіжного заходу для іноземця повідомив, що той перебував у стані алкогольного сп’яніння – у його крові було виявлено 1,48 проміле алкоголю. Підозрюваний це заперечував. Хоча його дружина також підтвердила, що він був нетверезий.

ІНОЗЕМЦЯ, ПІДОЗРЮВАНОГО У ПОБИТТІ НЕМОВЛЯТИ, ВЗЯЛИ ПІД ВАРТУ БЕЗ ПРАВА ВНЕСЕННЯ ЗАСТАВИ

- Він проявляв агресію. Тільки до мене. Коли народилася дитина, то він неодноразово проявляв агресію, не дивлячись на те, що в мене на руках була дитина. Про це свідчить багато заяв у поліцію. І не тільки від мене.

Я хочу, щоб він поніс покарання, тому що він скоїв злочин щодо своєї малолітньої дитини, щоб правосуддя виявилося справедливим, - каже Олеся.

За словами лікарів, стан дитини наразі задовільний.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...