"Продають патріотичні стрічки, щоб оплатити навчання": як молоді дівчата заробляють у Рівному? (фото)

10.07.2018, 15:52      Переглядів: 1267

На вулицях Рівного можна зустріти ось таких молодих людей, які продають патріотичні стрічки.

Дівчата представляються студентками одного з львівських вишів, та розповідають, що нібито збирають кошти на навчання, і що навчаються на контрактній основі, тож планують всі кошти виручені з продажу стрічок задіяти в оплаті за навчання.

- Заробляємо як можемо. Купуємо стрічки за 5 гривень, а просимо хто скільки дасть. Дохід не значний, але це вже краще ніж нічого, - розповідає одна з дівчат. - Для нас платити 18 тисяч за навчання - дуже дорого, ось і доводиться будь-яким способом вигадувати підробіток. Зазвичай люди ставляться з розумінням, та дають по 10, а то й по 50 гривень. Вдячні за те, що, маємо.

 

На запитання журналістів «ЧаРівне.інфо» про сам навчальний заклад та факультет, дівчата змовчують, або продовжують розповідати за важку студентську долю. Самі ж вони розмовляють російською, та нібито приїхали в Рівне зі східної України.

Думки рівнян стосовно того - купувати чи ні - розділилися - одні нічого протизаконного в цьому не вбачають, а інші вважають їх підозрілими та радять знайти роботу.

- Дорослі дівчата, а дурницями займаються. Збирали б на навчання, то пішли б на нормальну роботу, а не стрічки роздавати, і за це гроші просити - рівнянка Галина Дика. – Я коли не мала чим заплатити за навчання, то літом вчила все що раніше не встигнула, щоб перевестися на державну форму навчання, а не йшла до людей з простягнутою рукою. Все залежить від самих людей.

Рівнянин Юрій Єремеєв коментує це так: "Дівчатам потрібні гроші, от вони і збирають, а на що - це вже інше."

- Я не хочу нікого засуджувати, це їхні особисті "таргани" в голові, але я не розумію, чому вони не можуть знайти звичайну роботу, - студентка Іванна Кушнір. - Платять, можливо, менше, ніж вони зараз назбирають але, хоч відчують на собі як гроші заробляти, бо якщо вони й справді надумали навчатися, то їм з такою життєвою позицією буде не легко.

- Вони пропонують. Платити чи ні - вибір кожного. Я купила для доньки, і вона була дуже задоволена, - Мар’яна Зубченко. 

 

Софія СТАСЮК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...