Інспекція Парку сімейного відпочинку "SkyUP": чи дотримуються тут правил безпеки?

06.07.2018, 15:40      Переглядів: 901


Редакція "ЧаРівне.інфо" продовжує власні перевірки дитячих розважальних центрів м. Рівного.

Раніше, ми публікували результати перевірки дитячих розважальних центрів "Fly Kids" та "Курага."

Цього разу ми інспектуємо Парк сімейного відпочинку «SkyUP» у м.Рівному.

Як повідомили нам у ГУ ДСНС у Рівненській області,  «SkyUP» пройшов перевірку рятувальників 10-11 травня 2018 року.

Під час огляду були виявлені певні порушення. Керівнику закладу було вручено приписи на усунення пунктів  до 10 серпня 2018 року.

Натомість, керівництво Парку сімейного відпочинку запевняє, що чи не усі порушення уже усунуті..

Як розповідає виконавчий директор «Sky up» Валентина Козійчук, діти і батьки тут можуть почуватись у цілковитій безпеці.

Під час огляду будівлі, адміністрація закладу демонструє вогнегасники, облаштовані евакуаційні виходи, турнікети,  інформаційні стенди та ін.

 

Евакуаційні виходи (їх є вісім) обладнані світловими покажчиками, які спрацьовують в аварійному режимі освітлення.

На другому поверсі двері облаштували на «вихід» в напрямку руху.

Ведуться проектні роботи по автоматизації системи оповіщення та пожежогасіння.

Паркан та турнікети облаштували таким чином, щоб вони легко демонтувались при потребі вільної евакуації людей.

- Починаючи з дати відкриття та станом на сьогодні Парк сімейного відпочинку SkyUp активно співпрацює з ГУ ДСНС України у Рівненській області, самостійно ініціюємо та регулярно проводимо спільні з рятувальниками заходи, які передбачають перевірку стану пожежної безпеки та вимог техніки безпеки в нашому закладі, перевіряємо утримання вільними шляхи евакуації, щоб люди могли вчасно покинути приміщення у разі таких надзвичайних подій, вчасно заправляємо вогнегасники, щоквартально проводимо навчання та відпрацювання правильного реагування при виникненні надзвичайної ситуації із обслуговуючим персоналом нашого закладу. Окрім того, спільно з Службою порятунку ми проводимо навчання персоналу з надання першої невідкладної допомоги, щоб вони отримали необхідні навички, які допоможуть їм у випадку біди врятувати не лише своє життя, а й надати в разі потреби до приїзду фахової швидкої допомоги першу долікарську допомогу можливим потерпілим. Регулярно в нашому закладі співробітниками Служби порятунку проводиться навчання для дітей та їхніх батьків з основних правил пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, ознайомлення з діяльністю служби порятунку «101».- розповіла Валентина Козійчук.

Також, зауважимо, що "Чарівне.інфо" й надалі інспектуватиме інші дитячі центри м.Рівного, аби переконатись у безпеці таких місць відпочинку.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...