Дідуся не стало: історія відомої пари закоханих пенсіонерів з Рівного

27.06.2018, 14:43      Переглядів: 19529

Історію рівненських пенсіонерів Віри та В’ячеслава Чимерисів знають майже всі рівняни. Подружжя стало відоме завдяки звичайному чорно-білому фото зробленому декілька років тому.  Це фото стало доказом для всіх, що справжньому коханню немає меж та перешкод.

В останні роки пенсіонерів часто бачили поблизу галереї «Прем’єр», і це не просто так. Закохані мешкали неподалік. Нині бабуся Віра часто самотньо сидить на тій самій лавці, де колись була поруч зі своїм чоловіком.

24 квітня 2018 року принесло горе в сім’ю Чимерисів. Дідуся В’ячеслава не стало. Розповідати про це без сліз в пані Віри не виходить.

- Мені серце кров’ю обливається, коли розумію що більше ніколи не побачу свого Славіка. Він був моїм життям. Разом прокидалися, готували сніданок, йшли на прогулянку. Славік ніколи не залишав мене на довго одну, та й я не хотіла щоб він надовго кудись йшов.

Кохання цієї пари – приклад для всіх. Хоча дітей в шлюбі так і не нажили, але ніколи не зраджували, та не лишали одне одного в щасті та в горі впродовж 30 - ти років.

-Останнім часом Славік дуже сильно плакав та повторював: "Я скоро піду, і не повернуся. Не хочу лишати тебе! Чуєш? Не хочу! Хто тоді подбає про тебе?" Він так і не лишив мене. Завжди сниться, та турбується, чи ніхто мене не ображає, та чи вистачає мені сил та коштів щоб поїсти. А я йому так і не розповіла, що останнім часом мені ледве вистачає коштів, щоб їсти хоча б раз на день. Знаю, що буде хвилюватися.

Пані Віра розповілі журналістам "Чарівне info " про своє життя .

- Коли була дитиною, зростала сиротою. Батьків навіть не пам’ятаю, та й не знаю ім’я мами. Чи є брати і сестри теж невідомо, розповідає бабуся.- В дитинстві любила з’їсти огірочка, коли хтось пригостить, а інакше я овочів і не куштувала. Красти на чужому городі- совість не дозволяла, а просити – гордість.Такою гордою Славік і покохав мене. За все життя і словом не обмовився за це, бо цінував мене.

На прохання журналістів сфотографуватися, можна почути тільки одну відповідь: "Без чоловіка я більше не фотографуюсь. Очі проплакала. Не гарно вийду. А з ним і веселіше, та й завжди щось смішне розповість, тому фото завжди були щирі".


 


Софія СТАСЮК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...