Перше тренування «Вереса»: гендиректор клубу розповів, кого б хотіли бачити в команді (фото+відео)

26.06.2018, 11:23      Переглядів: 1510

Вчора у Рівному на стадіоні «Авангард» «Верес» провів перше тренування в рамках підготовки до нового сезону. На оглядини запросили 17 футболістів. Проте детально про гравців менеджмент клубу розповідати не став, мовляв, багато з них відсіються в процесі відбору. Всього ж, за словами гендиректора клубу Євгена Донцова, планують набрати 20-25 футболістів.

Раніше повідомлялося, що за «Верес» можуть зіграти футболісти ФК «Львів». Таку ймовірність у рівненському клубі припускають, львівських гравців теж запрошують. 

- Єдине, що скажу, що це представники Першої та Другої ліги. Хлопці, які мають досвід гри. Ще підключаться хлопці з Рівненської області. Взагалі на цих переглядах буде 20-30 чоловік. У тих гравців, які вже грали за «Верес», і які нас цікавлять, – кращі умови, один із них це Сікорський. Людина подякувала і сказала, що в неї кращі можливості. Є велика група людей, яких би ми хотіли, але вони в першоліговій «Волині» на зарплаті Прем’єр-ліги. Стосовно гравців ФК «Львів», то два-три чоловіка буде на перегляді, але чи залишаться - вирішуватимуть тренери, - розповів Євген Донцов.

- З Рівненської області плануємо взяти мінімум шість чоловік. Це вихованці Рівного, які грали у Другій лізі, в обласному чемпіонаті. На сьогодні гравців ФК «Львів» ще немає. Вони хочуть себе спробувати у вищих лігах. Зараз ведуться перемовини, - каже спортивний директор «Вереса» Орест Баль.

Перший матч «Верес» проведе вже 18 липня, у рамках Кубку України. Тож до 10 липня має бути сформована команда. Серед суперників «Вереса» в чемпіонаті – «Минай» (Ужгород), «Нива» (Тернопіль), «Нива» (Вінниця), «Поділля» (Хмельницький), «Буковина» (Чернівці), «Полісся» (Житомир), «Калуш». 

Остаточний регламент змагань та список учасників затверджуватимуть на звітно-виборній Конференції ПФЛ, 27 червня. 

А у цю суботу «Верес» зіграє товариський матч з луцькою «Волинню» U-19 на її полі.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні