Директорка дитсадка на Рівненщині продовжує обливати брудом звільнену виховательку

22.06.2018, 15:56      Переглядів: 3772

Гучна історія виховательки в дитячому садочку звільнену за фото в соціальних мережах набула нового розвитку. Нагадаємо, у Рівненській області завідувач дитсадка звільнила виховательку через фото в купальнику в соцмережі, котрі були трактовані як аморальні. 

21 червня в місцевій газеті “Радивилів post“, яка за словами звільненої виховательки є приватним виданням сільського голови, на перших шпальтах було оприлюднено статтю з ганебним змістом.


В статті завідуюча ДНЗ “Дивосвіт“ звинуватила колишню працівницю цього ж ДНЗ в шахрайстві, підробці документів, легковажності та натякнула на те, що Віта Черешньовська  - представниця найдревнішої професії.

Завідуюча дитсадка в своєму коментарі говорила про те що Віта та її мама вступили в змову з метою пасивного заробітку, про що йдеться в статті.

Колишня вихователька ДНЗ “Дивосвіт “ Віта Черешньовська розповіла про те з чим довелося зіткнутися вийшовши з декретної відпустки.

- Всі працівники садочку написали колективну скаргу на завідуючу ДНЗ “Дивосвіт “ Ларису Музику, після чого вона почала звільняти з роботи всіх, хто підписався під зверненням. Причини для звільнення були абсурдними. Згодом, дійшла черга до мене. Музика наказала мені написати заяву на звільненням за власним бажанням, але мені лишалося трохи часу до декрету, і я навідріз відмовилася. Після мого повернення з декретної відпустки мене було звільнено ще в перший робочий день, на підставі аморальної поведінки. Моєму обуренню не було меж, і я звернулася з заявою до суду.Суд задовільнив скаргу, і мене поновили на роботі, але в той самий день мене знову було звільнено. Цього разу нібито прогул. Саме цікаве що в той день я була присутня на роботі, і завідуюча дитячого садка в той же день видала мені трудову книжку.

Начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський прокоментував цю ситуацію:

- Нам відомо за дану ситуацію, але щось коментувати ми не можемо, так як це не в нашій компетенції. Назначати та звільняти з посади - повноваження сільської ради с. Бугаївка.

Доки проводиться розслідування, завідуюча не покладаючи рук продовжує псувати репутацію виховательки,та її сім’ї. На дзвінки журналістів Лариса Музика не відповідає.

Тим часом в соціальній мережі з’явився новий тренд серед вчителів та вихователів “#я вчительімійвідпочинок“, де педагоги з всієї країни підтримують виховательку публікуючи свої фото з відпочинку, адже вважають це нормальним.


 Софія СТАСЮК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...