У Дубно прокуратура стягнула з підприємства більше 100 тисяч гривень

23.06.2018, 17:53      Переглядів: 902

У м. Дубно прокуратура через суд стягнула з товариства понад 100 тис грн збитків за неправомірне використання земельної ділянки

Органи прокуратури Рівненської області вжили результативні заходи представницького характеру щодо стягнення до бюджету понад 100 тис грн збитків, завданих внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Зокрема, Дубенська місцева прокуратура з’ясувала, що одне із товариств упродовж 4 років користувалося у м. Дубно земельною ділянкою площею 0,2 га незаконно, оскільки укладений з органом місцевого самоврядування договір оренди припинив свою дію, внаслідок чого спричинено міській раді збитки на суму понад 100 тис грн.

Як повідомлялось раніше, господарським судом Рівненської області у травні 2018 року підтверджено законність вимог прокуратури щодо незаконного володіння земельною ділянкою та зобов’язано товариство повернути її державі в особі Дубенської міської ради.

У подальшому, відстоюючи послідовно позицію захисту інтересів держави і громади у сфері земельних правовідносин, Дубенська місцева прокуратура звернулася у суд з позовом про стягнення на користь держави із відповідача збитків за безпідставне використання земельної ділянки, який 12.06.2018 задоволено у повному обсязі.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...