Татові донечки: приклади батьківства від рівненських татусів

15.06.2018, 15:10      Переглядів: 1927

Святковий день на честь усіх татусів відзначають кожної третьої неділі червня. З У 2018 році цей день випадає на 17 червня.

Напередодні Дня батька "ЧаРівне.інфо" покаже рівнянам  приклади батьківської турботи,  любові  від рівненських татусів, які виховують донечок. 

Головний редактор ВД "ОГО", викладач НаУ "Острозька академія", засновник "Школи універсального журналіста" Віталій Голубєв.

Віталій - тато трьох донечок: Олександри, Віталіни та Іванки. У своїх дописах  часто розповідає про своїх дівчаток, їх вподобання та дорослішання.

 

Депутат Рівнеради Олександр Курсик. 

Його донечки Олександра  та Роксолана - справжня татова гордість. На власній сторінці у Фейсбук  Олександр часто розповідає й публікує фото досягнень своїх маленьких красунь.

Micik Gonibez -- один із кращих МС та ді-джеїв Рівного. Як виявилось, він добре володіє не лише ді-джейським пультом, а й вміє робити зачіски для своєї донечки.

 

Юрій Дюг, регіональний координатор "Чесно. Фільтруй суд", татусь Ніки, 3, 5 рочки.

Встигає не лише чимало часу приділяти для донечки, а й разом з нею організовувати соціальні флешмоби.

Засновник рівненської "Велокави" Зураб Кантарія.  Тато двох донечок Тіни та Ліни.

Називає себе "маладойатєц", і публічно розповідає на сторіці Фейсбуку про  різні моменти виховання діток.

 

Маркетолог Павло Алексєвич, тато маленкької дівчинки з рідкісним ім`ям Дзвінка. Разом з донечкою подорожують та працюють. 

 

Патентний повірений України Юрій Трачук. Татусь двох дівчаток. Як і більшість батьків, попри шаленні темпи роботи, встигає приділяти достатньо часу дітям.

Наразі це не весь список татусів, які власним прикладом демонструють, що батьківство  -  це  не лише щоденна праця, а й можливість навчатись разом зі своєю дитиною, і при цьому залишатись найкращим у світі татусем.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...