До 31 грудня не оберуть управлінські компанії - залишаться без пільг та субсидій, - Хомко застерігає рівнян

13.06.2018, 18:21      Переглядів: 719

Фото Google

Вчора на засіданні міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко наголосив на необхідності обрання управлінських компаній для мешканців багатоквартирних будинків, адже останній термін обрання, за його словами, завершується вже до 31 грудня.

- У законі щезла послуга «Обслуговування будинку», є «Управління будинку». До 31 грудня мають всі обрати управлінську компанію. Не обирають – залишаться без пільг та субсидій. Буде катастрофа… Нам треба всім до нового року обрати управлінські компанії або створити ОСББ, - сказав на засіданні Володимир Хомко.

- Управлінські компанії мали би бути створені ще два роки тому, але їх не було через прогалини у законодавстві.

Останній термін був у червні цього року, коли ввійшов у дію закон «Про житлово-комунальні послуги». Уряд своєю постановою продовжив термін дії надання послуг з утримання будинків. Вони можуть продовжити термін і ще раз. Але не думаю, що це буде. Всі мешканці повинні обрати собі управлінські компанії, бо ЖЕКи надають послуги з утримання будинку, а такої послуги вже не буде. Тому прошу, щоб всі серйозно подивилися на цю проблему. Можливо, зробимо соціальну рекламу.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...