«Open Space» та три басейни: на виїзді з Рівного будуватимуть новий офісно-спортивний центр із житловим кварталом (фото)

08.06.2018, 10:45      Переглядів: 3037

Він з’явиться біля вулиці Льонокомбінатівської, де «сарненське кільце». 

Вже через два роки у Рівному побудують новий офісно-спортивний центр за останніми будівельними вимогами. Цей комплекс, як кажуть у групі компаній «Реноме», відповідатиме всім запитам рівнян та навіть перевершить їхні очікування. Адже, окрім одно- та дворівневих офісів, великого спортивного центру, тут буде також житловий квартал на більш ніж 700 квартир.

На презентації нового центру, а саме на закладанні капсули часу під будівництво, побували представники влади: районної, міської, голова ОТГ, багаторазова чемпіонка України та Європи, учасниця 29 Олімпійських ігор, плавчиня Катерина Дікіджі.

Закладання капсули часу відбулося спільно з представниками Мережі фітнес-клубів «Sport Life», який сформує спортивний осередок офісного центру.

Анна Ковальчук

Розпочати будівництво планують вже у вересні 2018 року. А у 2020 році – відкрити свої двері перед орендарями та відвідувачами.

Цей проект у групі компаній «Реноме» називають найбільш масштабним. Та обіцяють його зробити більш цікавішим, ніж ЖК «Spectrum», будівництво якого доводять до завершення.

Катерина Дікіджі

У мережі фітнес-клубів «Sport Life», яка налічує близько 60 по всій Україні, кажуть, що рівненський спортивний центр буде оснащений за останніми тенденціями, а персонал проходитиме спеціальні тренінги:

Регіональний директор мережі «Sport Life» Анна Ковальчук: Це дуже знакова для нас подія. Це буде 60-ий наш заклад. Ми можемо сказати що цей клуб буде кращим у нашій мережі, а, отже, кращим в Україні, а, можливо, і у Східній Європі. Тут будуть сучасні американські тренажери, п’ятирівнева система очищення води у всіх басейнах нашої аквазони. Увесь персонал проходитиме навчання у кращих клубах нашої мережі, а також матиме змогу відвідати фітнес-конференції у Німеччині та США. І все це для того, щоб наш відвідувач отримав найкращі задоволення від занять спортом. Сподіваємося, що цей клуб стане справжньою Меккою м. Рівне та зможе приймати чемпіонати абсолютно різного рівня – як від місцевих, так і до чемпіонатів України та світу. До прикладу, у нашому клубі на Теремках буде відбуватися чемпіонат світу зі стрибків у воду, а на базі інших клубів мережі ми успішно проводимо інші чемпіонати.

Закладання капсули

- Перші розмови про партнерство зі «Sport Life» розпочалися ще кілька років тому. Адже здоров’я – найважливіше для людини. Проте все має бути комфортним, має бути територія, куди ми можемо поставити машини. І тому ми сьогодні – тут. Мало хто знає, що це вже територія району. Район нас сприйняв дуже тепло. це буде синергія району та міста, – каже директор групи компаній «Реноме» Надія Гладкевич. – Це буде проект абсолютно нового типу. Такого проекту, можу сказати із впевненістю, в Україні ще немає.

Будівництво розкинеться на 5 гектарів – якраз на межі району та міста.

Проект розроблений спеціально для «Реноме» київським бюро «Архіматика», і складатиметься з двох частин – житлова та комерційна. Офісний центр відповідатиме нерухомості класу А, комерційні приміщення будуватимуться за технологією «Open Space», передбачено наявність трьох басейнів – для дорослих, дітей і немовлят та великої, зручної парковки. А поруч знаходиться зупинка громадського транспорту.

На перших двох поверхах буде розміщуватися спортивний клуб «Sport Life», на площі 3, 5 тисяч м2, а також ресторан для працівників та відвідувачів і комерційні приміщення, з третього по шостий поверхи - офісні приміщення, розповів директор девелоперської компанії «Реноме-Комфорт» Федір Делеган.

Зі свого боку голова Шпанівської об’єднаної територіальної громади Микола Столярчук та голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук запевнили, що також сприятимуть тому, аби проект був реалізований у відведені терміни, та зазначили, що це є неабияким знаком того, що район готовий до інвестицій.

- Рівненська районна державна адміністрація оголосила цей рік роком інвестицій. Нам дуже необхідні інвестиції. Дякую компанії «Реноме», що ви реалізовуєте ці проекти. Видно, що ви робите все «на широку ногу». Хочу подякувати компанії «Sport Life». Ми зробимо все, щоб цей проект найшвидше стартував та ввійшов в експлуатацію, – зазначив Володимир Пилипчук.

Слова вдячності висловила і Катерина Дікіджі: Дуже радію, що в нашому місті з’явиться три басейни. Зі свого боку зроблю все можливе, щоб спорт тримати на певному рівні та заохочувати більше молоді та дітей до спорту. Велика вдячність забудовникам за те, що ви розвиваєте наше місто. Чекаємо ваших нових ідей та звершень і, звичайно, чекаю з нетерпінням, коли я першою зможу використати цей абонемент.

 

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...