У Рівному під час інспекції "Fly Kids", рятувальники виявили 28 порушень

05.06.2018, 10:55      Переглядів: 11893

В редакцію "ЧаРівне.інфо" звернулись рівненські батьки. За їхніми словами, під час відвідування дитячого розважального центру "Fly Kids", вони помітили чимало порушень правил пожежної безпеки.

- Нас налякала страшна пожежа у російському Кемерово. Тому такі речі нас змушують бути уважнішими до тих закладів, куди ходять наші діти. - розповідає рівнянка Наталія Дума.

Як виявилось, у "Fly Kids" інспектори знайшли безліч недотримань правил пожежної безпеки. На сайті ДСНС у Рівненській області розміщенно акт складений за результатами позапланової перевірки. На момент проходження перевірки, рятувальники виявили аж 28 порушень! Серед них: необлаштовані евакуаційні виходи, неробоча автоматична система пожежої сигналізації, примусового димовідведення, відсутність інструкції щодо правил пожежної безпеки, планів евакуації та ін.

Журналісти "Чарівне.інфо" звернулись до інспекторів ГУ ДСНС, аби ті прокоментували результати своєї перевірки.

- За підсумками інспекції даного об`єкту були зафіксовані численні порушення. Є дрібні, як і у кожного суб"єкта підприємницької діяльності, а є і дуже серйозні. Наразі керівництво центру "Fly Kids" йде з нами на співпрацю. Ми їм надали певний час на усунення недоліків. Вже у червні-липні буде проведено конрольну перевірку, яка й покаже результати. - розповів керівник прес-служби ГУ ДСНС в Рівненській області Дмитро Мельник.

Між тим, під час візиту у  "Fly Kids", наші журналсти зафіксували вагоме порушення  - аварійний вихід не лише завішений банером, а й закритий на ключ.Адміністрація закладу демонструє розвішенні плани евакуацій, вогнегасники, запасні виходи.

Між тим, у розмові керівник закладу Світлана Літвін наголосила, що є певні моменти, усунення яких неможливе. Причина цьому - планування самого офісного центру.

-У разі виникнення небезпечної ситуації евакуація відвідувачів та персоналу відбудеться максимально швидко та безперешкодно. Згідно із планом евакуації торгового комплексу, у нас 3 основних евакуаційних виходи, які відчинені упродовж роботи центру. Весь комплекс обладнано сучасною протипожежною системою. Наявні спеціальні шафи з пожежними рукавами та вогнегасниками, також присутня протипожежна сигналізація.

Редакція сайту контролюватиме наступну перевірку розважального закладу рятувальниками.

Отож, якими будуть результати інспекції рятуальників, які будуть санкції  та чи закриють "Fly Kids" у Рівному стане відомо вже через місяць.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...