Справа про побиття АТОвця Андрія Усача: на суд з’явився один із обвинувачених (ФОТО)

30.05.2018, 11:14      Переглядів: 923

В Апеляційному суді Рівненської області продовжується слухання скарги обвинувачених у побитті АТОвця Андрія Усача. На суд з’явився один із обвинувачених – Олег Кожушок.

Інший – Микола Ціпан подав клопотання про чергове перенесення справи.

- Від Ціпана надійшло клопотання – що його мама хвора і потребує сторонньої допомоги. Просив перенести засідання на іншу дату, - зачитала суддя Збитковська.

Я ДУМАЮ, ЩО ПОКАРАННЯ – НАДТО М’ЯКЕ. ЦЕ МАЛО БИ БУТИ ПОКАЗОВИМ ДЛЯ ВСІХ, - ПРОТЕЗОВАНИЙ АТОВЕЦЬ, ЯКОГО ПОБИЛИ П’ЯНІ МОПЕДИСТИ

Прокурор просив відкласти справу, оскільки її продовження без присутності обвинуваченого може розцінитися як порушення його безумовного права. 

Адвокат потерпілого просив розглянути питання щодо грошового стягнення, а також примусового приведення обвинуваченого на судове засідання. 

- У нього є кому за мамою подоглядати. Він міг з’явитися на засідання, - сказав адвокат.

Андрій Усач

Адвокат Бойчук просила відкласти справу за відсутності обвинуваченого, а також одного із членів суддівської колегії.

Наступне засідання призначене на 11 годину ранку, 12 червня.

Якщо обвинувачений не з’явиться і цього разу, то колегія суддів буде це розцінювати як зловживання своїм правом.

На засіданні були присутні АТОвці, які теж обурювалися перенесеннями справи.

Адвокати обвинувачених

Андрія Усача побили двоє нетверезих мопедистів у селі Зірне Березнівського району у червні минулого року у відповідь на зауваження, яке їм зробив АТОвець. Внаслідок одного з ударів в Андрія тріснула барабанна перетинка, також від падіння він пошкодив протез.

Миколу Ціпана та Олега Кожушка Березнівський суд засудив до 200 годин громадських робіт (ч. 1 ст. 125 ККУ) та до одного року обмеження волі (ч. 2 ст. 125 ККУ) відповідно, однак, звільнив від покарання у зв’язку із Законом «Про амністію». Обидва заявили, що є потерпілими унаслідок Чорнобильської катастрофи.

Суд їх зобов’язав виплатити потерпілому моральну шкоду у сумі 25 та 35 тисяч гривень відповідно, обвинувачені зараз вимагають зменшення цих сум до 5 тисяч на кожного.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...