Загиблого героя поховають у Птичі (оновлено)

27.05.2018, 09:15      Переглядів: 928

Загиблого на сході добровольця з Дубенщини Івана Жукова поховають у Птичі, про це повідомляє журналістка Ксенія Галицька. 

- Приблизно о 9 год., у понеділок відбудеться зустріч Героя у м. Дубно. Так що виходьте всі, щоб вшанувати бійця за Україну. Похорон - у Птичі. Деталі згодом повідомлю, - написала вона.

Нагадаємо, Іван Жуков (позивний "Жук") загинув 23 травня, близько 24 години в районі проведення Операції Об’єднаних Сил на території Донецької області.

Народився у 1968 році. Сам родом із Млинова, а проживав на Дубенщині. 

На фронт пішов добровольцем, оскільки ЗСУ, як сам він казав, не взяли б його через стан здоров`я. Воював з 2015 року, у складі  УДА (Укрaїнська добровольчa aрмія Дмитрa Ярошa), ОТГ «Вoлинь», які знaходяться на пeредових позиціях у міcті Мaр’їнка.

- Я не знаю, що вам розказати. Всі все знають про війну. Там немає нічого доброго, але треба йти і захищати свою Батьківщину. У мене не було іншого вибору. Вік уже не дуже молодий, а дивитися по телевізору, як гинуть молоді хлопці – це не моє і так не правильно, - йдеться у спогадах бійця. - ...Ми, як добровольці, ще з самого початку усі добре розуміли, що нас держава забезпечувати не буде. Ми їхали у невідомість. Уся зброя, якою доводиться воювати – вона трофейна і здобута в бою. Спочатку я був в 5 окремому батальйоні. На війні провів два з половиною роки і недавно повернувся зі Сходу. 

 

Оновлено Похорон відбудеться у Дубні. 

 

comments powered by Disqus
Погода, Новости, загрузка...
Новини дня
  • Нові
  • Популярні