Ветеранські організації отримають понад 500 тисяч гривень на реалізацію власних ініціатив

25.05.2018, 15:44      Переглядів: 428

На Рівненщині вісім ветеранських організацій отримають понад 500 тисяч гривень на реалізацію власних ініціатив. Кошти осередкам виділили з обласної скарбниці в рамках програми «Ветеран».

Організації гроші витратять на свою статутну діяльність. Вцілому вона спрямована на підтримку соціально чутливих категорій населення, серед яких – літні люди, афганці, учасники АТО, репресовані, переселенці. Ветерани-активісти планують організувати тематичні заходи до державних свят, дозвілля та матеріально підтримати тих, хто потребує допомоги.

Відповідно до рішення обласної комісії, левову частку коштів – 210 тисяч гривень – буде спрямовано на ГО «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини». Ці гроші використають на соціальну реабілітацію та матеріальну допомогу учасників АТО та їхніх родин.

Ветерани-афганці на свою діяльність у 2018 році одержать 100 тисяч гривень, які підуть на проведення спортивних турнірів, організацію зустрічей з допризовною та призовною молоддю.

По 70 тисяч гривень отримають обласне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів та обласна організація ветеранів України. А 35 тисяч матимуть активісти ГО «Спілка учасників бойових дій та АТО (УВО)».

В свою чергу організації – Братство ОУН-УПА ім.генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки та обласне товариство політв’язнів і репресованих – отримають по 30 тисяч. Решта грошей спрямують на обласне об’єднання інвалідів і ветеранів війни, християнського спрямування.

Цьогоріч Програма «Ветеран» цього року закінчується.

Вже з наступного року запроваджуватиметься інший механізм підтримки ветеранських організацій. Кошти не виділятимуться на статутну діяльність, а спрямовуватимуться на реалізацію конкретних проектів та заходів. 

 

Прес-служба РОДА.

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...