Як Хахльов пояснює зміни у "Вересі" та що пропонує?

24.05.2018, 15:50      Переглядів: 1459

Екс-президент НК "Верес" Олексій Хахльов зробив заяву стосовно перейменування клубу та його повернення до Рівного. 

Хахльов оприлюднив документи договору безоплатної передачі корпоративних прав (частки у статутному капіталі) Товариства з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб "Львів". 

КОМАНДА "ВЕРЕСУ" ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО РІВНОГО

У своїй промові він зазначив: "- Верес повертається додому в якості команди Другої ліги. І нам реально доведеться почати майже спочатку спортивні здобутки. Це може бути не найкращою новиною для тих, для кого найголовніше – спортивний результат, але стане радістю і можливістю для наших справжніх уболівальників – тих, хто вболіває за СВОЮ команду, команду СВОЄЇ області і міста, НАРОДНУ КОМАНДУ.
- команда Верес відтепер на 100% належить Народному клубу. Ми маємо всі права управління та несемо всю відповідальність. Легко бути зі своєю командою у часи руху вгору, у часи успіху. Найважче вболівати за команду, перейматися справами клубу у важкі часи. Ми віримо, що серед наших уболівальників буде достатньо саме таких, які будуть з нами і в смутку, і в радості. Уболівальників, які розуміють, що є речі, важливіші за успіх, гроші та славу.

Нам багато треба зробити: побудувати стадіон, створити економічно стійку базу для життя і розвитку клубу, залучити у наше життя ще більше уболівальників. Ніхто з нас не зможе зробити це сам, але кожен з нас може зробити свій великий внесок: запропонувати бачення розвитку народного клубу, майже у кожного буде можливість брати участь в будівництві стадіону, майже у кожного з нас є друзі, котрі досі не приходили вболівати за улюблену команду, деякі з нас можуть стати спонсорами і т.д. Тепер тільки від нас, але від кожного з нас, залежить, що ми скажемо своїм дітям і онукам, розповідаючи про наступний етап Вереса: чи будуть це слова виправдання або це будуть слова гордості за те, що ми зробили, коли ми одержалу таку нагоду.

Я - готовий. А ви?". 

Нагадаємо, у понеділок з`явилась заява президента "Вереса" Богдана Копитка про те, що "Верес", той, що грає в УПЛ, перейменовується у ФК "Львів", який й отримує право грати в Прем`єр-лізі, натомість рівненський клуб повертається додому. 

Вболівальники ж негативно сприйняли цю новину. Багато хто був розчарований. І досі не знає - як буде грати "Верес", хто буде його спонсорувати, де проходитимуть матчі і т.д. 

Читайте також: КОПИТКО МІГ БИ ВІДРАЗУ ВКЛАСТИ ГРОШІ У ФК «ЛЬВІВ» І НАДАЛІ ВИВОДИТИ ЙОГО В ПРЕМ’ЄР-ЛІГУ, – ДУМКИ РІВНЕНСЬКИХ УБОЛІВАЛЬНИКІВ СТОСОВНО ТРАНСФОРМАЦІЇ «ВЕРЕСА»


 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...