Через Рівне до Одеси: бігуни пробіжать 1000 км заради порятунку дитини

25.05.2018, 12:38      Переглядів: 1081

20 травня з Києва в напрямку Одеси бігуни зі Львова та дубенчанин Олександр Коньюкевич розпочали ультра марафон.По дорозі до них долучаються й учасники з інших міст.

Сьогодні вони біжать 5 день. Традиційні марафони довжиною 42 км. для цих спортсменів звичайна справа, тому цього разу на ультра марафоні поставили за мету здолати відстань в 1000 км.

До участі долучаються переважно спортивні школи та бігуни з досвідом . Хоча це не стає на заваді для охочих, головною умовою є повноліття учасників.


Львів, Київ, Одеса – ось напрямок ультра марафонців.

Кілька днів тому бігуни зупинялись на ночівлю у  Рівному.  Журналістам "Чарівне info"  спортсмени розповіли, що усі охочі можуть з легкістю долучитися до їх ініціативи.

- Ми приймаємо всіх ,кому вистачить сил та наснаги наважитися прийняти участь в ультра марафоні. До нас вже долучаються люди з інших міст, в які ми завітали за ці дні. Наразі чекаємо на учасників з Білої Церкви та Рівного, так як вони вже повідомили нас про свою участь.- наголосив Ігор Кретов.-Головне – це бажання та спортивний інтерес.

Метою є допомога 8-ми місячному хлопчику з Київщини, Кості Синчуку. Дитина страждає від хвороби серця, та потребує коштів на лікування.

Завершити ультра марафон планують 8 червня в Одесі, тому щодня долають відстань в 42 км..

Ігор Кретов та Григорій Сундук стали засновниками ультра марафону. Подібного роду заходи проводились в 2016 та 2017 р.р. , але відстань була значно меншою - 500 км. Цьогоріч було прийняте рішення збільшити кілометраж до 1000 км..

Софія СТАСЮК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...