Рішення міськради щодо виділення коштів на «Авангард» суд вважає протиправним

16.05.2018, 18:16      Переглядів: 1007

За позовом депутата Рівнеради Романа Стасюка Рівненський окружний адмінсуд скасував рішення міської ради від 7 лютого «Про зміни до бюджету на 2018 рік», яким передбачалося зокрема виділення 20 мільйонів гривень на реконструкцію стадіону «Авангард».

Фото vse.rv.ua

Зокрема формальним приводом для цього рішення, як зазначається, могло стати те, що були порушені терміни оприлюднення відповідного проекту рішення.

Однак, все ще є можливість оголосити тендер на реконструкцію «Авангарду»  й виділити кошти у законний спосіб, зазначають активісти. Крім того міська рада ще може подати апеляцію на ухвалене адмінсудом рішення. 

Нагадаємо, раніше міський голова Рівного Володимир Хомко зазначав, що проект – нині на доопрацюванні.

- Працюємо. Ми перерахували повністю весь кошторис, тому що кошторис був розрахований на стару заробітну плату. Перерахували і знову відправили проектанту. Тепер нам треба нове погодження кошторису, що стосується нової заробітної плати (для працівників), - казав Хомко.

УКБ Рівного повністю отримало проект реконструкції «Авангарду» в кінці березня, і відтоді, власне, усі чекали, що далі відбудеться наступний етап – оголошення тендеру на початок будівельних робіт.

Нагадаємо, проект реконструкції стадіону «Авангард» львівська компанія «Артпростір» представляла ще у квітні минулого року. Проте його здача з різних причин постійно затягувалася. 

Читайте також: КОМАНДА "ВЕРЕСУ" ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО РІВНОГО

 

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні