Рівняни шукають, куди прилаштувати медичну амбулаторію

16.05.2018, 15:30      Переглядів: 687

Ситуація щодо пошуку приміщення під амбулаторію на мікрорайоні "Північний" набирає обертів. Створення амбулаторії на "Північному" допомогло б зменшити  кількість пацієнтів у дитячій поліклініці на Грушевського та  поліклініці «Північна» , яка обслуговує близько 60 тисяч рівнян.

Нагадаємо, раніше рівняни звертались до міського голови  Володимира Хомка та  начальника міського управління охорони здоров’я Віктора Іськіва з проханням створити амбулаторію в приміщенні ЖКП «Перспективне» на вул. Будівельників,1. 

Однак, попри звернення мешканців, приміщення ЖЕКу передали в оренду управлінській компанії. Тепер, за словами  представника ГО “За добробут життя””Берегиня” Олени Бобровської, нібито чиновники шукають іншу будівлю, де можна було б розмістити прийом пацієнтів.

-  Нам розповідали, що планується зробити це в приміщенні житлового будинку. Однак, навряд чи мешканці захочуть, щоб у них під дверима ходили хворі. Згодом нам говорили, що чиновники  планують придбати будівлю під амбулаторію. Однак, виникає питання, чому ЖЕК, який має 1200 кв.м. адмінплощі та 900 кв м. складських приміщень віддають в оренду, а потім шукають куди прилаштувати пацієнтів. 

Поки ж питання переселення амбулаторії залишається відкритим. Між тим, ті хто живе на "Північному" сподіваються, що  чиновники при прийнятті рішення врахують думку самих мешканців мікрорайону.

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...