Літатимуть удвічі частіше: з п’ятниці з рівненського аеропорту стартує ще одна чартерна програма до турецької Анталії

16.05.2018, 14:45      Переглядів: 1379

Сьогодні у Рівненській ОДА відбулася презентація нової чартерної програми від туроператора TPG та компанії «Bravo», з якими рівненський аеропорт співпрацює третій рік.

За цією програмою пропонуватимуть польоти до Анталії, що й інший туроператор «Join Up», який цього року розпочав чартерну програму 3 травня.

Тобто польотів з Рівненського аеропорту до турецької Анталії тепер буде чотири рази на тиждень – у четвер, п’ятницю, неділю, а з 5 червня ще й у вівторок. 

- Якщо ці два туроператори працюватимуть, як заявили, то це лише плюс для розвитку аеропорту, - каже директор аеропорту Ігор Насинюк.

На презентації було оголошено, що зі свого боку компанія «Bravo» хоче провести аудит щодо можливості злітної смуги, руліжної доріжки – зокрема чи готове летовища приймати «Боїнги». Перевірку хочуть провести десь протягом тижня.

А поки, як розповідає Ігор Насинюк, аеропорт усунув ті недоліки, на які вказувала авіакомпанія «Yanair».

- Приймання «Боїнгів» нам затвердила Державіаслужба щодо технічного та аеродромного забезпечення, - каже він.

Присутні також торкалися теми й інших напрямків з Рівного. Співвласник «TPG» Олена Бойко сказала, що зокрема можуть розглядатися й варіанти польотів на Кіпр та Грецію.

- Думаю, що рівненський напрямок – перспективний, - зазначила вона.

А от стосовно Польщі у компанії «Bravo» є певні сумніви.

- Ті тарифи, які ми можемо запропонувати, вони не співрозмірні, зацікавленості ми не відчуваємо. Цей процес треба вивчати, ніхто не хоче вв’язуватися в авантюру, - каже гендиректор «Bravo» Ігор Логвиненко.

- У нас є підписаний меморандум з аеропортом «Модлін» щодо спільної діяльності. Вони також у цьому зацікавлені. Крім того цим цікавилася польська компанія «LOT». Але їх стримує технічна забезпечність. Влада пообіцяла закупити нову техніку. Адже ви знаєте, що у нас стара техніка, закуплена ще за радянських часів, - говорить Ігор Насинюк.

Найбільшу частку серед пасажирів, як і раніше, становлять білоруси. Завантаженість цими громадянами пояснюється нижчими цінами. Як зазначили на презентації турагенти, вони готові заповнити аеропорт громадянами з Білорусі, проте ті у свою чергу бідкаються на стан українських доріг.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...