У Рівному військовий проводить уроки мужності для школярів

16.05.2018, 11:52      Переглядів: 542

У Рівненському обласному ліцеї-інтернаті розпочався  урок військово-патріотичного виховання для учнів 10-11 класів.

Ініціатори такої ідеї - військовий Андрій Рисюк та депутат Рівнеради Олександр Курсик.

Урок проводить військовий, який служив в АТО Андрій Рисюк. Його  сценарій уроку доволі креативний.

Тут учням розповідають  не лише про патріотизм, а й повагу до старшого покоління, формування майбутнього, важливі життєві принципи.

- Я розповідаю про ті речі, які стануть у нагоді кожному. Говоримо про те, що потрібно читати та спілкуватись, розвивати власну витримку, фізичний та моральний дух.- наголошує військовий.

Завуч РОЛІ Оксана Чергейко, розповідає, що цей урок вже є другим, що проводиться  у їхньому закладі.

- Я бачу, що учні в величезному захопленні від таких років. Дітям подобається, а це - головне. Тому, в подальшому такі зустрічі ми зробимо регулярними.

За словами депутата Рівнеради Олександра Курсика перший урок було проведено тиждень тому. А вже з наступного навчального року такі зустрічі будуть організовуватись й у інших школах Рівного.

- Андрій Рисюк з підрозділу Цивільно-військового співробітництва запропонував мені разом з ним втілити таку ідею у життя. Один урок, урок життя, урок майбутнього. Сьогодні ми провели ще два заняття в Рівненському обласному ліцеї-інтернаті. Завдання уроку не лише розповісти про події на Сході, але й про те, як треба будувати своє життя, як любити ближніх, як любити свою країну. Такі уроки продовжимо вже у вересні, у різних школах. Крім цього, ми кожному навчальному закладу даруємо 32 портрети сучасних Героїв України, щоб пам`ятали, щоб знали їх.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...