На Макарова вже працює дорожня техніка, а Герман обіцяє ще й розв`язку (ФОТО)

11.05.2018, 15:11      Переглядів: 1942

Сьогодні у Рівному розпочали ремонт однієї з найбільш проблемної та найбільш завантаженої вулиці Макарова – на відтинку від перехрестя з вул. Дубенської й до торгових центрів. Саме на цю дорогу досить часто скаржилися водії.

Роботи виконує «Будальянс Груп». На усе планують витратити 42 мільйони гривень, утім, ця сума може корегуватися під час виконання ремонту, зауважують чиновники.

- Ремонт – дорогий. Такого в Рівному ще не робили, принаймні за моєї пам’яті. Тут проїхати – як по шпалах. Я це прекрасно розумію. Я знаю, що кожен водій, який їде тут, не раз мене згадує. Хотів би, щоб мене згадували іншими словами. У нас є чотири таких дороги, які треба ремонтувати, - каже міський голова Рівного Володимир Хомко.

- Зараз робітники повинні зняти асфальт, викопати корито, утрамбувати його, потім посипати щебенем, знову утрамбувати, покласти шари асфальту та зробити бордюри, тротуари, - додає він.

Крім того передбачено облаштування велодоріжок та клумб. Роботи з ремонту проїжджої частини обіцяють завершити до 1 серпня, каже комерційний директор «Будальянс Груп» Геннадій Молодий. А от що стосується інших робіт, то їх можуть продовжити й до середини серпня.

До речі, ця ж сама фірма ремонтує й вул. Шухевича, яку обіцяють завершити за півтора місяця.

Протяжність відрізку на Макарова, що будуть ремонтувати, складає близько 1,3 км.

Окрім цього заступник міського голови Рівного Віталій Герман анонсував, що на проблемному перехресті вул. Макарова-Дубенської, де часто траплялися ДТП, побудують так зване турбо-кільце.

Герман розповів, що активісти спільно з владою підготували звернення до приватної фірми, щоб запропонували варіанти вирішення проблеми. Відтак, надійшло 5 пропозицій. 

- Приємно, що до реалізації цього проекту долучились активні рівняни. Безкоштовно рахували кількість транспорту та пішоходів. Ми дали ці розрахунки, на підставі чого була проведена аналітика завдяки сучасному інноваційному програмному засобу, за таким принципом, як моделюються дороги в Німеччині. Будемо намагатися робити розв’язку в комплексі з ремонтом вулиці Макарова, - каже Герман.

Виділення коштів на розв`язку, як планується, проситимуть додатково. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні