Як святкують рівняни День Матері?

11.05.2018, 09:10      Переглядів: 1381

Цьогоріч 13 травня - День Матері. У цей день прийнято вітати всіх мам, а також жінок, які очікують на появу малюка. Водночас, у  кожній країні це свято відзначають по різному.  

Журналісти "ЧаРівне.інфо" поцікавились, чи святкують День Матері рівняни,  чи вітають своїх матусь та які подарунки їм дарують.

Керівник Патрульної поліції Рівненської області Сергій Мерчук:

- Звісно, що святкуємо, але так, як моя мама працює в іншій країні, то довелося вітати наперед. В подарунок для мами обрав квіти. Вона їх дуже любить.

Ліана Диновська соціальний юрист, правозахисниця:

- Ми постійно відзначаємо День Матері, адже для моїх дітей це ледь не головне свято року. Вони постійно малюють мені плакат на якому лишають сліди від своїх долоньок та ніжок, пишуть щось приємне. Старша донька минулого року вирішила мене приємно здивувати піснею, яку заспівала та виконала на студії в Олександра Пономарьова. Це зворушило мене до сліз.

Фотограф Марина Худаніч:

- Завжди вітаю свою маму у цей день. Це прекрасне свято, тому варто ще більше розповідати нашим діткам про нього. Крім того,  і мені як мамі приємно, що моя донечка Міланка  не забуває про свято.

Керівник прес-офісу ПриватБанку в Рівненській області Андрій Хмельник:

-  Свою маму вітаю обов`язково. Якщо не вдається побачитись особисто й подарувати подарунок - телефоную. Свою дружину Олену вже вітаємо разом з дітками. Це хороша традиція й хороше свято, яке здатне об`єднати родину, підтримувати сімейні традиції.

 

Софія СТАСЮК

фото із сторінок ФБ

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні