Хомко пояснив, чому з фонтаном виникають проблеми

10.05.2018, 10:43      Переглядів: 1909

Реконструкцію малого фонтану, що у центрі Рівного, за 1,5 мільйона гривень підтримує більшість рівнян. У цьому переконаний міський голова Рівного Володимир Хомко.

Окрім того він пояснив, з чим був пов’язаний ремонт фонтану.

- Ця історія мені нагадує історію з тролейбусом (дуобусом). Він ніколи не ламався, а от лише журналісти передавали, що він тричі ламався. А тепер стосовно фонтану. Мене тиждень не було. І мені відразу доповіли, що сталося з фонтаном. Обладнання – дороге, іноземне, дуже тонке. У нього потрапив пісок. Мало того, що вони очистили, так ще й докупили фільтри, щовідб фільтровувати пісок, щоб він туди не потрапляв. Якщо буде треба, поставимо ще один фільтр. Зробимо так, щоб він працював. Якийсь час він буде притиратися, але він все одно буде працювати. І все одно 90 % рівнянам він подобається. І все одно він буде гарний і такий самий буде в парку, - доповів мер.

НА ВІДКРИТТЯ СПІВОЧОГО ФОНТАНУ У ЦЕНТРІ МІСТА ЗІБРАЛИСЯ СОТНІ РІВНЯН (ФОТО+ВІДЕО)

- Я приймав це рішення. І вам скажу – ще ми потратимо на фонтан у парку. І навіть не сумніваюсь, що більшість рівнян мене підтримають. Я – давно на цій посаді. Я тонко відчуваю інтереси рівнян, так що не переживайте.

Колись мені одна людина казала: Давайте все кинемо і будемо робити дороги, або садочки. Але так місто жити не може. У місті треба ремонтувати і фонтани, і дороги, і дитячі садки. І я як досвідчений мер (може, це і зухвало звучить) але чітко уявляю, як ці кошти краще розподілити. А депутати, як бачите, мене підтримують на сесії, - розповів Володимир Хомко.

Тож міський голова має й інші плани стосовно ремонтів фонтанів. Найближчим часом, за його словами, це будуть фонтани у парку ім. Шевченка та в центрі міста.

Що стосується світломузики, то міська влада ще не вирішила, коли вона буде працювати – Володимир Хомко каже, що це залежатиме від думки рівнян.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні