Звинуватили мене, що я на когось працюю, - Мічуда подав звернення до Луценка щодо будівництва на Гайдамацькій

04.05.2018, 17:19      Переглядів: 2570

Фото "РВ"

Начальник управління ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда звернувся до генпрокурора Юрія Луценка з приводу будівництва на Гайдамацькій, 13 Б, у Рівному. Нагадаємо, справа щодо його законності розглядалася в адмінсуді. Суддя Комшелюк зобов’язала ДАБІ вчинити дії щодо поновлення будівельної декларації, таким чином задовольнивши позов забудовників. Натомість в інспекційній службі кажуть, що, мовляв, не можуть це зробити. 

Саме будівництво напряму пов’язують з депутатом Рівнеради Василем Немешем. Він і сам неодноразово з’являвся на будівництві, зокрема тоді, коли його намагалися блокувати активісти.

 

Наразі ж мешканці, які придбали у цьому будинку квартири, звернулися до голови обласної адміністрації щодо неправомірних, на їхню думку, дій з боку ДАБІ. У своєму зверненні просять допомогти у вирішенні проблеми щодо здачі будинку в експлуатацію, в іншому випадку, погрожують, змушені будуть «брати дітей та їхати з наметами до Адміністрації Президента».

 

Натомість начальник обласної ДАБІ радить їм шукати правду в забудовника, який і мав їм забезпечити належні умови проживання.

Нині ж у поліції розслідують кримінальні провадження щодо законності будівництва. А тим часом забудовник вже активно зводить наступну чергу – наступну 11-поверхівку, хоч планом передбачено малоповерхові будинки. 

У відповідь Ігор Мічуда підготував своє звернення до генпрокурора з метою перевірки фактів, які були викладені у листі мешканцями будинку.

 

- Мета така: щоб генпрокурор провів перевірку, чому на даний момент там (на Гайдамацькій, авт.) вели будівельні роботи та зводять наступні секції, і щоб надали оцінку того звернення, де мене звинуватили у рейдерських захопленнях, що я на когось працюю і що це замовне, і що люди через мене не можуть туди вселитися. Але ми готові хоч завтра прийняти цей об’єкт. Проте забудовник вдається до того, щоб мене, мабуть, залякати. Але я не боюсь. Тому й сам попросив провести перевірку та дати оцінку з боку Генпрокуратури, - каже Ігор МІчуда.

Нагадаємо, нині в Апеляційному суді Житомирської області розглядається скарга ДАБІ щодо поновлення будівельної декларації скандальному забудовнику.

Про будівництво депутата Рівнеради Василя Немеша на вул. Гайдамацькій портал «ЧаРівне.інфо» неодноразово писав раніше.

У НЕЗАКОННІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ДЕПУТАТА РІВНЕРАДИ ВІДРІЗАЛИ СВІТЛО

ДОЗВОЛИ СКАСОВАНО, АЛЕ ВСЕ ОДНО БУДУЮТЬ. ЧИ ЗНЕСУТЬ У РІВНОМУ НЕЗАКОННІ БАГАТОПОВЕРХІВКИ?

СКАНДАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО В РІВНОМУ: ЯК У ХОМКА ПРОКОМЕНТУВАЛИ «ДИВНУ» СИТУАЦІЮ З НЕРОЗІРВАНИМ ДОГОВОРОМ НА ЗЕМЛЮ?

НЕМЕШ ПРОДОВЖУЄ ЗАСЕЛЯТИ ЛЮДЕЙ В НЕЗАКОННИЙ БУДИНОК

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...