Грабіжнику-рецидивісту присудили 4 роки в`язниці

21.04.2018, 17:42      Переглядів: 263

Фото ілюстративне

Завдяки принциповій та послідовій позиції прокуратури Апеляційним судом Рівненської області скасовано вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання 27-річному чоловіку за вчинення злочину проти власності та останнього засуджено до реального позбавлення волі.

Чоловік раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини, проте після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, а продовжив займатися протиправною діяльністю.

Так, у суді працівники Рівненської місцевої прокуратури довели, що обвинувачений улютому 2017 року пограбував у приміщенні залізничного вокзалу станції «Рівне» перехожого, заволодівши його дороговартісним ґаджетом.

Вироком суду першої інстанції зловмисника визнано винним у вчиненні грабежу, вчиненого повторно(злочин, що передбачений ч. 2 ст. 186 КК України), та засуджено до 4 років позбавлення волі. Одночасно, суд застосував вимоги ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання із встановленням іспитового 3-річного строку з покладенням певних обов’язків.

Проте, прокурор не погодився із таким рішенням суду в частині призначеного покарання, що не відповідало ступеню тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, та оскарживйого в апеляційному порядку.

У результаті суд апеляційної інстанції погодився із твердженнями прокуратури, скасував оскаржуваний вирок у частині призначеного покарання та ухвалив нове рішення, відповідно до якого засудженому призначено реальне покарання у виді 4 років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...