Судді пояснили, чому вирішили зняти арешт із храму в Птичі

17.04.2018, 10:23      Переглядів: 802

У Дубенському міськрайонному суді відреагували на міжконфесійний конфлікт у селі Птича, де, нагадаємо, у ніч на третє квітня поновилося протистояння - якраз після того, як після дворічної перерви було знято арешт із храму. 

Читайте також: ЖУРНАЛІСТИ СПРОСТУВАЛИ ФЕЙКОВУ НОВИНУ УПЦ МП ПРО ЗАХОПЛЕННЯ ХРАМУ НА РІВНЕНЩИНІ БІЙЦЯМИ "АЗОВУ" ТА "АЙДАРУ" (ВІДЕО)

- Широкого суспільного резонансу набули події, що точаться навколо церкви у с. Птича Дубенського району.

Дубенський міськрайонний суд інформує, що конфлікт щодо права власності на будівлю храму виник між парафіянами двох єпархій УПЦ і УПЦ КП більше 3 років тому.

Після чергового загострення 22.12.2015 зареєстровано відомості про кримінальне правопорушення за ст.293 КК України (групове порушення громадського порядку).

19.01.2016 у межах кримінального провадження накладено тимчасовий арешт на будівлю церкви.

Більш ніж за два роки, які минули, у кримінальному провадження не пред’явлено підозри жодній людині, а сама справа до суду з обвинувальним актом не надходила.

Склалась ситуація, при якій існує кримінальне провадження, винних осіб органами досудового розслідування - не встановлено. Храм більше 2 років під арештом, фактично не функціонує.

В судове засідання, де розглядалось клопотання про скасування тимчасового арешту церкви, для обґрунтування власної позиції не прибули ні слідчий, ні прокурор, хоч повідомлялись належним чином.

02.04.2018. слідчий суддя Дубенського міськрайонного суду зняв тимчасовий арешт. При цьому питання користування храмом не вирішувалось.

Колектив Дубенського міськрайонного суду Рівненської області закликає населення зберігати спокій і вирішувати усі спори лише в правовому полі, як належить у демократичній європейській державі.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...