Немеш привів на суд підтримку, – Мічуда

16.04.2018, 16:10      Переглядів: 1448

Фото скріншот з відео

Днями в апеляційній інстанції відбулося чергове засідання щодо надання дозвільних документів Рівненському «МЖК». Як відомо, усі дозволи на будівництво багатоповерхівки на вул. Гайдамацькій були скасовані, за будинком немає навіть закріпленої адреси, проте забудовник через суд вирішив скасувати це рішення обласної ДАБІ. 11 грудня минулого року суддя Рівненського адмінсуду Тамара Комшелюк прийняла рішення – зобов’язати ДАБІ здійснити дії щодо поновлення дозвільної декларації на скандальне будівництво, яке, до речі, пов’язують з депутатом Рівнеради Василем Немешем. Не погодившись із цим рішенням обласна ДАБІ подала апеляцію, яка нині мала розглядатися у Житомирі. Проте, як повідомив нам начальник ДАБІ у Рівненській області, Ігор Мічуда, справу перенесли через те, що колегія суддів (Франовська, Іваненко, Кузьменко, авт.) взяла відвід.

- Тобто вони подивилися, що приїхали представники і ОСББ Струтинської, 13А, і ДАБІ, і я приїхав. Щоправда Немеш привіз велику підтримку. А найголовніше, що він приїхав сам, чим підтвердив, що він стовідсотково є куруючим даного об’єкту. Було зо два десятка людей. Але судді взяли до уваги, що вони вже мали відношення до цієї справи, відповідно знову поставили на електронну чергу. Наскільки мені відомо, вже є нова колегія. Проте ми не знаємо, коли буде нове засідання, – каже Ігор Мічуда. – Я вже розповідав мешканцям – не є питання у ДАБІ. ДАБІ готова прийняти цей об’єкт хоч завтра, але він має бути зданий тільки за актом готовності. Якщо замовник нас запросить, ми готові виїхати на об’єкт вже завтра, але, ясна річ, що замовник нас не запрошує. Бо він розуміє, що у нього немає, що нам показувати. Я порадив людям розбиратися із замовником.

- Стосовно рішення Рівненського адмінсуду скажу, що ми не знаємо, як нам вчинити дії, які суперечать чинному законодавству, - зазначив він.

За його словами, наразі мешканці зведеної багатоповерхівки не можуть користуватися ні світлом, ні водою, ні газом.

Наступне засідання у цій справі призначене на 10 травня, 11.00. Колегія суддів: Охрімчук, Капустинський, Шевченко. 

Також зазначимо, що розгляд позову  щодо знесення вже збудованої багатоповерхівки був зупинений у зв’язку з позовом «МЖК».

Читайте також: "ДОКУМЕНТІВ НЕМАЄ? ТО ЧОГО ТИ СЮДИ ПРИЇХАВ?" - ЯК ХЛОПЦІ З НАЦКОРПУСА СПІЛКУВАЛИСЯ З АДВОКАТОМ НЕМЕША (ВІДЕО)

Нині ж забудовник активно взявся за зведення наступної черги, яку блокували активісти.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...