Журналісти спростували фейкову новину УПЦ МП про захоплення храму на Рівненщині бійцями "Азову" та "Айдару" (відео)

16.04.2018, 08:22      Переглядів: 739

Журналіст ТСН Сергій Гальченко побував у селі Птича на Рівненщині, де триває міжконфесійний конфлікт. Нагадаємо, в ніч на третє квітня громада села зайшла у храм. Напередодні ж Дубенським міськрайонним судом було знято арешт від релігійної будівлі. Після цього й почалося нове загострення, після дворічної перерви. 

В УПЦ МП відразу ж заявили про начебто силове захоплення храму бійцями "Азову" та "Айдару", та навіть зі зброєю. Проте очевидці стверджували, що ніякої зброї там не було

Тепер були з`ясовані нові деталі. Так, з камер спостереження чітко видно, що ніяких автомобілів із бійцями в ту ніч не було. Крім того про зброю не можуть сказати й вірянки, які були всередині храму. 

Одна із постраждалих селянок також каже, що бачила автомати лише в поліції. За її словами, у храм заходили її односельці. 

- Я так розумію, що різали наші, а охороняли вже чужі. Зі зброєю я не бачила, - казала жінка. 

- Офіційні та неофіційні рупори УПЦ МП збрехали не тільки українцям, а й усьому світові. Інформація про озброєний "Азов" та "Айдар" була вигаданою, аби вчергове продемонструвати гоніння на церкву. Але навіщо казати неправду. Можливо, відповідь у тому, що у Птичі практично не залишилося вірників УПЦ, - зазначається у сюжеті. 

Голова сільської ради Ярослав Вознюк також помітив серед представників УПЦ МП багато незнайомих йому осіб. 

Наразі ж храм у Птичі знову опечатано

Читайте також: НА ПАСХАЛЬНУ ВЕЧІРНЮ ВІДПРАВУ У ПТИЧІ, ЯКУ ОЧОЛИВ ІЛАРІОН, ЗІБРАЛОСЬ МАЙЖЕ ВСЕ СЕЛО (ФОТО+ВІДЕО)

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...