У Рівному ажіотаж за закордонними паспортами: усі черги розписані наперед

13.04.2018, 15:40      Переглядів: 1694

Від самого ранку у Рівному у ДП «Документ»по вулиці  16 Липня рівняни та мешканці області займають черги, аби отримати, або ж подати документи на виготовлення закордонного паспорту.

Дехто у черзі стоїть по кілька годин.

Водночас, у  Управлінні міграційної служби в Рівненській області, що розташоване поряд,  живих черг майже немає. Натомість тут,  черги електронні, і розписані вони майже до кінця травня. Наразі можна отримати талон з записом на 21 травня.За день тут видають 27 таких талонів.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон обійдеться у 557,32 грн (оформлення протягом 20 робочих днів) або 810,32 грн (оформлення протягом 7 робочих днів).

У Рівненському ЦНАПі електронна черга теж розписана далеко наперед. Наразі бажаючі отримати закордонні паспорти можуть записатись на подачу документів на дату, не раніше червня.

Вартість виготовлення закордоного паспорту у ЦНАПі:

Розмір адміністративного збору за оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон з дня оформлення заяви-анкети у строк:
• через 20 робочих днів - 557.32 грн.;
• через 7 робочих днів - 810.32 грн.;

Нагадаємо, що  закордонний паспорт можна виготовити в будь-якому управлінні міграційної служби в Україні. Місце реєстрації не має значення.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...