І де наше навчання? На вулиці? – під МЕГУ зібралися обурені студенти (фото)

12.04.2018, 13:26      Переглядів: 4146

Сьогодні під МЕГУ зібралися обурені студенти Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу, який засновувався в тому числі цим університетом. До цього часу коледж очолював Едуард Гайдук, а нині, як стало відомо, на посаді керівника закладу поновився його попередник – Петро Тадеєв, який також є одним із засновників коледжу.

Студенти розповідають, що в останній час навчання проводилося у приміщенні МЕГУ на вул. Ст. Дем’янчука, але останні дні навчання припинилося і невідомо – коли відновиться. 

Перед студентами виступав Петро Тадеєв разом зі своєю дружиною. Як казав, його та дружину на посаді викладачів поновив міський суд, а Апеляційний – на посаді директора. Про відновлення навчання не казав – мовляв, хай студенти приходять у понеділок і тоді буде вирішене питання.

Одна із обурених матерів хотіла від Тадеєва дізнатися про конкретні дії та почути відповіді на питання – чому загальмовано навчальний процес.

Петро Тадеєв разом із дружиною звертався до поліції, аби правоохоронці забезпечили прохід до автомобіля, який їм заблокували студенти.

Петро Тадеєв разом із дружиною

- Раніше ми навчалися в МЕГУ, але з 25 березня договір оренди приміщення було розірвано. Сьогодні навчання припинилося остаточно, то ж ми прийшли сюди, аби почути – де ми будемо навчатися. У теперішнього директора (Тадеєва, авт.) питаємо – куди нам йти навчатися, - розповів студент РЕГІ Максим.

- Я ще офіційно не приступив до своїх обов’язків, тому не можу сказати, яка зараз ситуація. Я не можу переступити поріг навчального закладу, який я створив 14 років тому. Щодо рішення суду, то воно було 27 березня. На руки я його отримав третього квітня. Я отримав витяг з державного реєстру, що я є директором. А Гайдук вже давно скасований – Апеляційним господарським судом. Судом було з’ясовано, що засідання засновників коледжу, на якому мене звільнили, було недійсним. Можу сказати, що студенти будуть навчатися у нормальному приміщенні. Їм запропоновано кілька варіантів. У понеділок ми їх озвучимо, - каже Петро Тадеєв.

Фактично люди стали заручниками амбіцій між співзасновниками коледжу, таку думку висловлюють батьки.

Нагадаємо, коледж у 2002 році засновували: юридична особа – МЕГУ (в особі ректора Анатолія Дем’янчука), його дочка Ірина Дерлюк, Микола Євтух, Юрій Пелех (колишній проректор МЕГУ), Петро Тадеєв (колишній проректор МЕГУ) та його син Юрій Тадеєв.

- На даний момент послуг навчальний заклад не надає. Договір оренди приміщення був припинений, тож наші діти стоять на вулиці. Ми – у розпачі, не знаємо, як буде далі розвиватися це питання. Постраждало багато студентів, не говорячи вже про кошти, які ми, батьки, оплачували другий раз. Вже була одна ситуація із цим директором, - говорить мати студентки Неля Кравчук.

Портал «ЧаРівне.інфо» писав про скандал у коледжі зі зникненням грошей. Читайте про це детальніше: «СКАЗАЛИ ДУЖЕ ПРЯМО, ЩО НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВСІ ОПЛАТИ, ЯКІ ВИ РОБИЛИ ЗА УЧБОВИЙ РІК, ВСЕ ЦЕ ЗНИКЛО», - СКАНДАЛ З ГРОШИМА У РІВНЕНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...