На Рівненщині на ЗНО зареєструвалось на 3 тисячі більше учасників, ніж минулоріч

22.03.2018, 16:10      Переглядів: 304

За результатами реєстрації для участі в ЗНО-2018 на Рівненщині було надруковано 12 тис 730 сертифікатів, що на 3 тисячі більше, ніж минулого року. Ще 67 особам було відмовлено в реєстрації.

19 березня завершилась реєстрація для участі в ЗНО 2018 року. Проте внести зміни в реєстраційні дані учасників можна до 2 квітня. Перереєструватись мають право ті, чиє фото не відповідало фактичному віку, або ті, хто надіслав неправильні документи.

"Вже на сьогодні на Рівненщині зареєстровано понад 400 випускників минулих років. Отже, ще будуть певно додані ті, хто перереєстровується. Найбільша кількість учасників з Рівного та районних центрів. Набагато менша кількість із сіл," - зазначає директор ЛРЦОЯО Лариса Середяк.

Особливістю цьогорічного ЗНО з іноземних мов є аудіювання, яке буде проводитись вперше. Відтак, кожен навчальний заклад, у якому проходитиме відповідне тестування, має бути забезпеченим програвачем (магнітофоном). 

Результати ЗНО з української мови та літератури (українська мова) для студентів (слухачів) закладів професійно-технічної та вищої освіти, які здобудуть повну загальну середню освіту 2018 року зараховуватимуться як результати ДПА з української мови.

Як раніше повідомлялося, кожен учасник для ЗНО може вибрати не більше ніж 4 предмети із запропонованих: українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова. Абітурієнти можуть подати у ВНЗ України до семи заяв, не більше ніж з чотирьох спеціальностей на місця державного та регіонального замовлення.

Для участі у конкурсі до ВНЗ України у 2018 році, абітурієнти мають право подавати Сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, за винятком іноземних мов -лише 2018 рік.

Абітурієнти визначатимуть пріоритетність обраних спеціальностей у закладах вищої освіти при поданні заяв на участь у конкурсі.

Ірина ВЕЛИЧКО

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...