За розбій та крадіжку чоловік із Млинівщини проведе за ґратами 10 років

22.03.2018, 21:13      Переглядів: 299

За вчинені розбій та крадіжку з проникненням у приміщення 34-річний Василь потрапив до в’язниці. І хоча чоловік уже притягувався до кримінальної відповідальності, а в 2014 році суд звільнив його достроково, він знову втрапив у кримінальну історію.

21 листопада 2017 року у Рівненському районному суді було оголошено вирок у цьому кримінальному провадженні. Під час судового розгляду з’ясувалося, що торік 30 травня Василь, мешканець села Нове, що на Млинівщині, після 15-ї години, одягнувши на обличчя маску, зайшов у будинок до жительки сусіднього з його рідним населеним пунктом села. Господиня в цей час дивилась телевізор. Василь, погрожуючи жінці фізичною розправою та застосуванням насильства, почав вимагати кошти та цінності. Відібравши 850 гривень, він зайшов у підсобне приміщення господарства та викрав велосипед вартістю 862 гривні.

Відтак, Василя Ж. суд визнав винуватим одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення) і призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 11 років із конфіскацією усього належного йому на праві власності майна.

Предметом розгляду в Апеляційному суді Рівненської області стали дві апеляційні скарги: прокурора, який просив виключити з мотивувальної частини вироку ознаку, яка кваліфікує дії Василя як розбій, вчинений повторно, та захисника і обвинуваченого, які переконували суд у необхідності повторного дослідження обставин кримінального провадження. Крім того, захисник увагу колегії суддів акцентував на порушеннях, нібито допущених під час досудового розслідування та судового провадження. Просив скасувати вирок місцевого суду, а кримінальне провадження закрити у зв’язку із не встановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді і вичерпній можливості їх отримати.

Суд апеляційної інстанції, взявши до уваги усі обставини кримінального провадження, заслухавши учасників судового розгляду, апеляційну скаргу прокурора задовольнив. Апеляційні скарги захисника і обвинуваченого залишив без задоволення.

Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...