Кудріна за хабар поки не судили

14.03.2018, 11:10      Переглядів: 519

Вчора у Рівному мало відбутися підготовче засідання у справі за обвинуваченням у хабарництві депутата Рівнеради Володимира Кудріна, однак, його перенесли через участь судді у колегії. Нагадаємо, міського обранця було затримано разом із його спільником 29 серпня минулого року на його офісі. Крім того, як зазначалося, у депутата знайшли бурштин та наркотики.

Співробітники СБУ звинувачують депутата в отриманні хабара на суму у 5 тисяч доларів від забудовника котеджів на озері Басів Кут, щоб не створювалися перешкоди у будівництві.

Запобіжний захід для рівненського депутата обирали у Печерському райсуді м. Києва. Тоді йому дозволили вийти за заставу у 128 тисяч гривень, тобто за ту саму суму, що й становив сам хабар.

МОСІЙЧУК ПРИПУСКАЄ, ЩО ГРОШІ КУДРІНУ МІГ ПІДКИНУТИ ЗАБУДОВНИК

Цей час досудове розслідування проводила Генеральна прокуратура. І нині справу розглядатиме рівненська суддя Кристина Ореховська, а обвинувачення представлятимуть рівненські прокурори.

Читайте також: "НАС ПОКЛАЛИ ОБЛИЧЧЯМ ДО ЗЕМЛІ, ХОЧ НА ТЕ НЕ БУЛО ПІДСТАВ," - ДЕПУТАТ КУДРІН КОМЕНТУЄ ЗАТРИМАННЯ

Свою справу депутат називає «замовною».

- Відповідно до закону, Генеральна прокуратура не мала здійснювати досудове розслідування. Прокуратура, відповідно до закону, лише організовує і веде нагляд – процесуальне керівництво за досудовим розслідуванням, – каже Володимир Кудрін. – Справу мав розслідувати орган внутрішніх справ. Тобто безлад на кожному кроці.

- Логічного об’єктивного пояснення немає. Тут якісь підкилимні справи, яких зрозуміти не можна, - так пояснює Кудрін те, що Генпрокуратура вела справу.

Вчораішнє засідання перенесли на 26 березня, на 14-ту годину.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...