Є проблематика, і вона з’являється кожного року, - очільник області про стан доріг

13.03.2018, 17:14      Переглядів: 1074

Сьогодні голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко звітував за минулий рік. Зокрема тема зайшла й про стан доріг. Знову очільник області згадав про відновлені 78 кілометрів доріг, борди про які встановлені по області.

За його словами, в минулому році, на ремонт та будівництво шляхового покриття було виділено найбільше коштів – рекордних понад 500 млн. грн.

- Рівненщина має гарне розташування та гарне сполучення. Міжнародні траси знаходяться у гарній якості. Не тільки цього року з’явилась ямковість. Є проблематика. Вона з’являється кожного року. І навесні після зими, відбувається певне руйнування дорожнього покриття. На сьогодні ми спостерігаємо значне і незначне руйнування. Облавтодор провів обстеження, вже почали ремонт. Невдовзі почнеться активний плановий ремонт доріг, - пояснює голова ОДА.

За його словами, минулого року обсяги виділених коштів перевищили позаминулорічні у 2,7 разів.

- Що ми маємо робити? Ми маємо порівнювати себе із собою. Звісно, є проблеми. Є надзвичайно багато поганих ділянок. Але ми зробили якусь частину і зробили набагато більше, ніж в попередніх роках. Ми проблему цю знаємо і працюємо над нею, - каже Олексій Муляренко.

На 2018 рік на утримання доріг буде виділено 281 млн. грн..

- Дороги – одна з найбільших проблем нашої області, але те, як вона почала вирішуватися, так ніколи не було. Про цю проблему знає президент, ми проводимо наради. До речі, скажу про три роки гарантії – це нові умови. Будівельна компанія має відповідати за це. Будівельник відновлює дорогу за свій кошт, - додав Муляренко уже після запитань.

А тим часом в Мережі з`являється все більше повідомлень про жахливий стан доріг на Рівненщині: НА НЕЩОДАВНО ВІДРЕМОНТОВАНІЙ ТРАСІ УТВОРИЛАСЯ ГЛИБОКА ВИБОЇНА (ФОТО)

ЯМА НА ЯМІ:ВОДІЇ ПОКАЗАЛИ СТАН ДОРОГИ РІВНЕ-САРНИ (ВІДЕО) 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...