Такої переваги сільська місцина ніколи не мала, - голова ОДА

13.03.2018, 13:45      Переглядів: 754

Сьогодні голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко говорив про будівництво садочків, соціальних та спортивних об’єктів, а також про туризм, ОТГ, енергоефективність, інвестиції тощо.

Звітував Олексій Муляренко у приміщенні Платформи взаємодій «Простір», у НУВГП.

Про спортсменів: Пишаємося заслугами спортсменів. Вони 50 разів піднімалися на п’єдестал. А обласна рада підтримує спортсменів.

Про спідвей. Українська столиця спідвею повертається до Рівного. Бачимо, як активно розвивається цей вид спорту. Створено підприємство. Займаються діти. Куплена техніка, борти. Це дозволить нам вивести спідвей на більш високий рівень.

Про туризм. Ми вдихнули в цей напрямок новий подих. У минулому році зробили цілу мережу туристичних офісів – в Острозі, Сарнах, Корці, Володимирці, Дубні. А на черзі – Рівне, Клевань. Було встановлено 50 туристичних вказівників. І далі продовжать встановлювати вказівники.

Про ОТГ: Більше 120 мільйонів було спрямовано на розвиток інфраструктури в ОТГ. На сьогодні те, що відбувається з сільською інфраструктурою, ніколи не відбувалося в жодному році радянської, царської України. Таку перевагу, яку має сільська місцина, – ніколи вона не мала. Це досягнення децентралізації.

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...