У березні Privat24 буде доплачувати покупцям залізничних квитків

12.03.2018, 12:20      Переглядів: 392

У березні мобільний банк Privat24 повертає 10% вартості залізничних квитків, якщо купівля онлайн-квитків була оплачена карткою Mastercard. ПриватБанк і Mastercard доплачують за купівлю квитків онлайн з 1 по 31 березня. Отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості залізничних квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard.

Клієнт може зареєструватися в акції «Cashback на потяг», придбати залізничний квиток з картки Mastercard в мобільному додатку Privat24 і гарантовано отримати повернення коштів у розмірі 10% вартості купленого квитка.

Що потрібно для участі в акції?

Крок 1. Зареєструватися в акції на сторінці bilet-10.pb.ua.

Крок 2. Придбати квиток на поїзд з картки Mastercard з 1 до 31 березня в мобільному додатку Приват24.

Крок 3. Отримати повернення коштів в розмірі 10% від вартості квитка.

Повернення коштів відбувається щосереди на картку, з якої було куплено квиток.

Один клієнт за період акції може отримати Cashback загальною сумою не більше 150 грн.

В Україні через ПриватБанк продається кожен 8-й квиток на поїзд (як в електронному, так і паперовому форматі). За даними статистики, у 2017 році частка квитків, придбаних через сервіси ПриватБанку, склала 12% від всіх проданих квитків «Укрзалізниці».

Електронний квиток на будь-які залізничні напрямки по Україні можна купити за декілька хвилин у Privat24, на спеціальному сайті bilet.pb.ua, а також у відділеннях ПриватБанку і через термінали самообслуговування. Окрім залізничних білетів, через ПриватБанк можна швидко і зручно придбати квитки на автобус і літак по Україні та за кордон.

 

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...