Школа без "Інтелекту":що думають рівненські батьки?

06.03.2018, 16:28      Переглядів: 2510

За освітньою реформою «Нової української школи»  на школярів знову чекають зміни. Запропоновані зміни передбачають  припинення роботи проекту «Інтелект України», а  всі учні мають навчатися на рівних умовах та за однаковою програмою.

Наразі батьки зі всієї України збирають підписи під петицією на сайті Президента "Просимо не закривати Науково-педадогІчний проект "Інтелект УкраІни"".  Наразі із 25 000 необхідних голосів зібрано майже 3,5 тисячі.

Журналісти "ЧаРівне.інфо" запитали точку зору тих батьків, діти яких навчаються за програмою "Інтелект України".

Ірина Тичиніна, мама першокласниці (НВК №12):

- У мене немає з чим порівнювати, бо я мама першокласниці але дуже задоволена програмою, підходом вчителів та методами викладання у класі "інтелект Україна". Не розумію чому такий успішний проект потрібно закривати?! А те що він успішний показав вже не перший рік його існування. Мені дуже подобається, що навчання відбувається в ігровій формі, є можливість дитині  самостійно удома проходити матеріал. Вважаю що аргумент про велике навантаження та ціну зошитів, зовсім не аргумент. Тому, що для діток, які не справляються з програмою, передбачено можливість перейти в звичайний клас, а про вартість навчання взагалі мовчу - батьки мають змогу обирати що їм по кишень.Погодьтесь, що  хороша освіта завжди коштує грошей. Я за програму "Інтелект Україна" в школі!

Ольга Талько,голова батьківського комітету Рівненської гуманітарної гімназії, 1 клас:

- Віддаючи свою доньку навчатися по програмі «Інтелект України», я й сама відвідала пробний урок для батьків. Ця програма з цікавою викладкою матеріалу. Тут усе чітко й розуміло, розвиває уяву, діти вчаться логічно мислити і застосовувати свої знання вповсякденному житті.  Моя донька щодня з захопленням  розповідає про те, що вчили в школі. Тому сміливо можу сказати, що наша сім‘я  - за програму «Інтелект України». Треба давати нашим дітям розвиватися і неординарно мислити. Як на мене, ця програма - це розумний фундамен для покоління наших дітей, яка виховує їх мудрими, добрими патріотами нашої країни.

Зауважимо, що у Рівному окремі школи за програмою «Інтелект України»навчаються вже 5 рік.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...