Затриманий на хабарі заступник начальника відділення Фонду держмайна знаходиться в львівському ІТТ

03.03.2018, 14:54      Переглядів: 1173

Вчора у Рівному на хабарі затримали заступника регіонального відділення Фонду держмайна. Як розповіли у військовій прокуратурі, він діяв разом із ще одним спільником – керівником одного з приватних підприємств.

Сума неправомірної вигоди – 2500 доларів США. Затримували посадовця під час одержання другої частини хабара – 2 тисяч доларів.

За словами військового прокурора Юрія Табаки, неправомірна вигода призначалася за вирішення питання щодо придбання двох об’єктів нерухомості державної власності, нежитлових приміщень у Дубенському районі.

Зазначені особи були затримані за місцем свого проживання. Кошти виявлені та вилучені, каже Юрій Табака.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення особам про підозру та обрання для них міри запобіжного заходу.

- Підприємець забажав придбати майно державної власності. Звернувся у Фонд держмайна. Заступник відділення залучив посередника, зокрема керівника одного з приватних підприємств, який безпосередньо допомагав щодо вимагання неправомірної вигоди, - розповідає Юрій Табака.

За його словами, до військової прокуратури звернувся заявник – з тим, що від нього вимагають неправомірну вигоду. Спільно з УЗЕ було проведено ряд слідчих дій. Також, зі слів військового прокурора, в рамках кримінального провадження будуть досліджуватися й інші факти.

Як розповідають у військовій прокуратурі Рівненського гарнізону, кримінальне провадження було відкрите 29 січня і від цього часу до моменту затримання, 2 березня проводили слідчі дії.

Хоч фігурантів справи затримували у Рівному, проте нині вони перебувають у львівському ІТТ, оскільки органом досудового розслідування є ГУ НП у Львівській області. Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Західного регіону.

 

 

Денис ГРИЩУК

Фото надані військовою прокуратурою Західного регіону

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...