30 вагітних рівнянок стали фіналістками "Пузатої мами-2018"

04.03.2018, 10:44      Переглядів: 937

У весняному сезоні проекту для вагітних «Пузата мама-2018» справжній рекорд- 30 фіналісток!

 

За словами організаторів щороку популярність проекту зростає, а відтак бажаючих отримати статус "пузатих матусь" збільшується.

- Щороку ми отримуємо чимало яскравих, позитивних відгуків від наших матусь, їхніх родин. Для нас - це найкращий стимул. Без сумніву, в першу чергу, такі результати- це заслуга команди спеціалістів, які задіяні у нашому проекті. Вони - найкращі!- розповідає організатор "Пузатої мами" Оксана Кравець.

Найближчим часом на вагітних чекає доволі насичений графік: фотосесі, аквааеробіка, фітнес, лекції, тренінги та чимало інших подій. 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР:

Нагадаємо, що проект відбувається в Рівному вже восьмий рік поспіль, триватиме майже три місяці, а закінчиться фінальною вечіркою у травні. Покликання та мета «Пузатої мами» - пропагувати здорове і щасливе батьківство. Відтак, усі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що вагітність - це період яскравих емоцій, нових знайомств та неймовірних змін!

Як завжди, вагітних  навчатимуть найкращі фахівці  Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі,майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід знайомства. 

Слідкувати за проектом «Пузата мама-2018» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...