"Викрали на органи": куди зникла новонароджена дитина на Млинівщині та чи була вона взагалі?

23.02.2018, 15:51      Переглядів: 3017

Нещодавно портал "ЧаРівне.інфо" писав про Марію Сергіюк - 33-річну мешканку Млинівського району, яка стверджує, що її новонароджену дитину викрали медики. Журналістам ТСН жінка розповіла, що 27 грудня народила дівчинку, проте лікарі дитину забрали та запевнили, що вагітності не було.

Як повідомляє Вісник+К, 23 грудня чоловік Марії - Віталій відправив її автобусом у лікарню, бо наближався час пологів. 27 грудня жінка народила дівчинку, назвала Вікторією. Потім, як розповідає Марія Сергіюк, її почали "чимось колоти", вона нічого більше не пам`ятає, а дитину забрали "на органи".

На захист 33-річної жінки стали односельці. Вони запевняють, що живіт у Марії був як у вагітної, чоловік відчував поштовхи дитини, а одна з жінок розповіла, що декілька разів зустрічалась з нею під кабінетом гінеколога.

Сільський сімейний лікар Артур Протореєскул теж переконаний, що жінка була на 30-му тижні вагітності. Саме він направив жінку до жіночої консультації, аби там її поставили на облік.

Лікарі ж повідомляють, що жінка лежала у відділенні неврології з діагнозом «черепно-мозкова травма і струс головного мозку», про що є відповідні записи в журналі реєстрації. Цю травму жінка отримала вдома. Також медики розповідають, що в жіночій консультації жінку оглядала молодий гінеколог, яка залишила запис про вагітність у картці. Проте після УЗД стало відомо про те, що насправді жінка не була вагітною, тому відповідний запис лікарка замалювала коректором.

Аби з`ясувати, чи була жінка вагітною, чи ні, був призначений медичний огляд столичними лікарями. Ті з`ясували, що вагітності не було. Лікарі запевнили, що в Марії могла бути уявна вагітність. У такому стані жінка відчуває ті ж симптоми, що й вагітна, проте фактичного підтвердження зачаття немає. 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...