Резонансне зґвалтування на Рівненщині: один із підозрюваних до затримання знаходився у Польщі

23.02.2018, 12:18      Переглядів: 5370

Нині в Апеляційному суді Рівненської області розглядають скаргу підозрюваних у резонансному зґвалтуванні. Нагадаємо, 10 лютого Сарненський райсуд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою – до 8 квітня без внесення застави.

А обвинувачуються молодики у зґвалтуванні дівчини. Її, за версією слідства, викрали з дому та повезли до лісу, а там вступили з нею у статеві зносини. При цьому, як розповідають, молодики викопали для потерпілої яму.

Потім завезли назад додому.

Правоохоронці їх розшукали, проте зловмисники намагалися втекти та покинули автомобіль.

Деталі: НА САРНЕНЩИНІ ЧЕТВЕРО МОЛОДИКІВ ВИКРАЛИ ТА ЗҐВАЛТУВАЛИ ДІВЧИНУ

Нині розглядають скаргу Григорія Білобородого, який, як з’ясувалося, не являвся до органів досудового розслідування. Як сам розповів, з 31 січня на 1 лютого виїхав у Польщу на заробітки.

Адвокат підозрюваного надав суду довідку, що його підзахисний одружений, а дружина перебуває на обліку у жіночій консультації, вона - на 26-27 тижні вагітності.

Як йдеться в обвинувальному акті, Білобородий ґрунтовно звинувачується у вчиненні злочину, одним з яких є особливо тяжким – проти статевої свободи. З моменту події був відсутній. Говорилося про ризики переховування, незаконного впливу на свідків та потерпілу.

- Так, мій підзахисний виїхав. Йому зателефонували, що його шукають. Він назад перетинав кордон. Він не збирався ухилятися, - заявив адвокат Віталій Семейко.

- З 31-го на 1-е я поїхав у Польщу, і був на роботі, а потім дізнався, що мене шукають, а 6-го числа повернувся з Польщі. І був удома в Сарнах. Те все, що написала потерпіла, це не так. Нас незаконно утримують, - заявив підозрюваний.

Колегія суддів Апеляційного суду області у скарзі підозрюваному відмовила.

Оновлено: ПІДОЗРЮВАНИХ У ГРУПОВОМУ ЗҐВАЛТУВАННІ ЗАЛИШИЛИ ЗА ҐРАТАМИ (ФОТО)

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні